Den pro zástupce ZŠ

ZÁŘÍ

Den pro zástupce ZŠ

26 ZÁŘÍ, 2019

Informační setkání s řediteli, výchovnými poradci, učiteli a jinými zástupci ze základních škol.

Akce je určena pro ředitele, výchovné poradce, třídní učitele a další zástupce ze základních škol. V rámci bohatého programu mohou zástupci jednotlivých základních škol zjistit, jakým vybavením učiliště disponuje, jak probíhá výuka a jak vypadají různé prostory učiliště od učeben teoretické výuky po prostory pro odborný výcvik.

Program je zahájen informační prezentací o Středním odborném učilišti ŠKODA AUTO, která je doplněna následnými otázkami a diskuzí. Dalším bodem je prohlídka budovy školy, ukázka prostor a vybavení s odborným výkladem. K vidění je například centrum robotiky, CNC centrum nebo nově zmodernizované učebny.

Posledním bodem je představení projektů, do kterých se mohou žáci Středního odborného učiliště ŠKODA AUTO zapojit. Jedná se například o projekty Azubi Car (projekt žákovského auta snů), H2AC (hydrogenové autíčko na dálkové ovládání kombinující vodíkový pohon a baterii) nebo Erasmus+ (zahraniční stáže a praxe).

Na akci Den pro zástupce základních škol budou pořizovány fotografické a zvukové záznamy zachycující osobu účastníka, které mohou být následně použity pro zpravodajské a informační účely ŠKODA Akademie (internetové stránky a další média). V případě, že účastník nesouhlasí s použitím svého záznamu, ať nás kontaktuje na e-mailové adrese daniel.voce@skoda-auto.cz