Akce a projekty

Akce školy

​Novinky týkající se akcí školy

​David Bernard a Erik Kopecký se stali absolutními vítězi mezinárodní soutěže studentů středních škol Česko-Slovenský Autoopravář junior 2013. David Bernard zvítězil v kategorii Karosář, Erik Kopecký v kategorii Autolakýrník.
​Žáci David BERNARD a Miloslav HRŮZA úspěšně reprezentovali naši školu na soutěžích odborných dovedností s názvem Karosář Junior 2013 a Automechanik Junior 2013.

​Novinky týkající se projektů školy

Střední odborné učiliště ŠKODA AUTO prochází rozsáhlou rekonstrukcí prostor pro teoretickou a praktickou výuku s cílem zajistit moderní výukové prostory.

5/24/2016 ŠKODA ATERO
Tým 26 žáků Středního odborného učiliště strojírenského ŠKODA AUTO dokončil své kupé snů, vůz ŠKODA ATERO.

Sportovně turistický kurz proběhne v Rekreačním středisku Oáza ve Sloupu v Čechách.

video Fotogalerie