Akce a projekty

Akce školy

​Novinky týkající se akcí školy

​David Bernard a Erik Kopecký se stali absolutními vítězi mezinárodní soutěže studentů středních škol Česko-Slovenský Autoopravář junior 2013. David Bernard zvítězil v kategorii Karosář, Erik Kopecký v kategorii Autolakýrník.
​Žáci David BERNARD a Miloslav HRŮZA úspěšně reprezentovali naši školu na soutěžích odborných dovedností s názvem Karosář Junior 2013 a Automechanik Junior 2013.

​Novinky týkající se projektů školy

ŠKODA AUTO Střední odborné učiliště Vás zve na další Den otevřených dveří ve středu 8. února 2017 od 12 do 16 hod.
Žákům školy bude v úterý 31. 1. 2017 vydán výpis z pololetního vysvědčení za školní rok 2016/2017.

Lyžařský kurz žáků ŠKODA AUTO Středního odborného učiliště proběhne na chatě Světlanka v Rokytnici nad Jizerou.

video Fotogalerie