Akce a projekty

Akce školy

​Novinky týkající se akcí školy

​David Bernard a Erik Kopecký se stali absolutními vítězi mezinárodní soutěže studentů středních škol Česko-Slovenský Autoopravář junior 2013. David Bernard zvítězil v kategorii Karosář, Erik Kopecký v kategorii Autolakýrník.
​Žáci David BERNARD a Miloslav HRŮZA úspěšně reprezentovali naši školu na soutěžích odborných dovedností s názvem Karosář Junior 2013 a Automechanik Junior 2013.

​Novinky týkající se projektů školy

Rozhodněte o své budoucnosti již teď. Do středy 1. března 2017 přijímáme přihlášky k dennímu studiu ve střední škole.
2/20/2017 Jarní prázdniny
​Jarní prázdniny v okrese Mladá Boleslav jsou stanoveny v týdnu od 27. února do 3. března 2017.
Ředitel ŠKODA AUTO Středního odborného učiliště zveřejňuje kritéria pro přijímání žáků ke studiu ve střední škole a předpokládaný počet přijímaných uchazečů do 1. ročníku ve školním roce 2017/2018.

video Fotogalerie