Kontakty

ŠKODA AUTO a.s.
Střední odborné učiliště strojírenské
odštěpný závod

Třída Václava Klementa 869
293 60 MLADÁ BOLESLAV

IČ: 00 17 70 41
IZO: 107 820 153
E-mail: sou@skoda-auto.cz
Fax:326 814 430
Telefon: 326 817 191 - Renata Holanová

326 817 192 - Lenka Dovolilová

GPS: 50°24'56.060"N 14°55'6.560"E

Vedení školy

Ing. Martin Slabihoudek

Ředitel školy
tel. 326 817 190
   Mgr. Stanislav Drapák

Zástupce ředitele školy
Statutární zástupce
tel. 326 817 194

Výchovné poradenství a prevence

Mgr. Vladislava Jančárová

Školní metodik prevence negativních jevů
tel. 326 817 227
E-mail: vladislava.jancarova@skoda-auto.cz
budova V12B, 1. patro, kabinet č. 4 - č. dveří 112


Mgr. Ilona Turzová

Péče o žáky se specifickými poruchami učení
tel. 326 814 665
E-mail: ilona.turzova@skoda-auto.cz
budova V12B, 1. patro, kabinet č. 5 - č. dveří 112
Věra Jirovcová 

Příprava budoucího povolání (kariérové poradenství)
tel. 326 813 525, 731 297 789
E-mail: vera.jirovcova@skoda-auto.cz
budova V12B, 2. patro, č. dveří 202


Bc. Milan Horák 

Poradenská činnost pro žáky speciálních tříd
tel. 326 814 216, 732 294 129
E-mail: milan.horak@skoda-auto.cz               
budova V12B, 2. patro, č. dveří 202

Individuální návštěvy a prohlídky školy

Nejlepší cestou, jak si udělat vlastní představu o výuce na Středním odborném učilišti strojírenském, je osobní návštěva. Rodiče i budoucí studenti tak mají možnost získat přímo na místě všechny potřebné informace o přijímacím řízení, jednotlivých oborech vzdělání a uplatnění absolventů školy, včetně jejich dalšího kariérního růstu.

Nabízíme možnost individuální návštěvy a prohlídky školy po dohodě pro zájemce o studium a jejich rodiče, vždy první úterý v měsíci od 9:00 do 11:30 hod.

V případě zájmu kontaktujte Ing. Pavlu Kavulokovou:

tel. 326 817 457, 734 290 299
E-mail: pavla.kavulokova@skoda-auto.cz 

Pedagogové a zaměstnanci školy

Ajchler Tomáš
tel. 326 812 785
e-mail: tomas.ajchler@skoda-auto.cz

Bareš David, Mgr.
tel. 326 812 633, 731 295 534
e-mail: david.bares@skoda-auto.cz
  
Bárta Milan
tel. 326 814 871
e-mail: milan.barta@skoda-auto.cz

Barus Martin, Ing.
tel. 326 813 034
e-mail: martin.barus@skoda-auto.cz

Bašusová Šárka, Mgr.
tel. 326 813 713
e-mail: sarka.basusova@skoda-auto.cz

Bednář Radek, Bc.
tel. 326 817 793
e-mail: radek.bednar@skoda-auto.cz

Beneš Václav
tel. 326 813 687
e-mail: vaclav.benes2@skoda-auto.cz

Bernard David
tel. 326 814 039
e-mail: david.bernard@skoda-auto.cz       

Bušková Kateřina, Mgr.
tel. 326 814 191
e-mail: katerina.buskova@skoda-auto.cz

Čeleda Tomáš
tel. 326 812 785, 326 813 697
e-mail: tomas.celeda@skoda-auto.cz

Čuban Zdeněk, Ing.
tel. 326 817 458
e-mail: zdenek.cuban@skoda-auto.cz

Čumpelík Luboš, Ing.
tel. 326 812 581
e-mail: lubos.cumpelik@skoda-auto.cz

Daňková Alena, Mgr.
tel. 326 812 281
email: alena.dankova@skoda-auto.cz

Dittrich Vladimír, Ing.
tel. 326 817 793
e-mail: vladimir.dittrich@skoda-auto.cz

Dlouhá Kateřina, Mgr.
tel. 326 812 281
e-mail: katerina.dlouha@skoda-auto.cz

Doubrava Lumír, Ing.
tel. 326 814 303 
e-mail: lumir.doubrava@skoda-auto.cz

Dovolilová Lenka 
tel. 326 817 192
e-mail: lenka.dovolilova@skoda-auto.cz

Dürich Jiří
tel. 326 813 025, 732 294 128
e-mail: jiri.duerich@skoda-auto.cz

Ettelová Renata, Mgr.
tel. 326 814 448
e-mail: renata.ettelova@skoda-auto.cz

Flegl Josef, Ing.
tel. 326 813 034
e-mail: josef.flegl@skoda-auto.cz

Grillová Lucie, Mgr.
tel. 326 814 191
e-mail: lucie.grillova@skoda-auto.cz

Hanesová Natálie, Mgr.
tel. 326 812 281
e-mail: natalie.hanesova@skoda-auto.cz

Hanzal Zdeněk
tel. 326 814 389, 326 814 039
e-mail: zdenek.hanzal@skoda-auto.cz

Heidler Jan, Ing.
tel. 326 813 034
e-mail: jan.heidler@skoda-auto.cz

Hejl Emil
tel. 326 813 025
e-mail: emil.hejl@skoda-auto.cz

Herdová Hana, Mgr.
tel. 326 814 665
e-mail: hana.herdova@skoda-auto.cz

Herman Josef, Mgr.
tel. 326 814 216
e-mail: josef.herman@skoda-auto.cz

Heřmanský Jiří, Ing.
tel. 326 813 034
e-mail: jiri.hermansky@skoda-auto.cz

Hladký Josef, Bc. 
tel. 326 813 702, 326 813 025
e-mail: josef.hladky@skoda-auto.cz

Hlušička Miloš
tel. 326 812 850, 326 812 261
e-mail: milos.hlusicka@skoda-auto.cz

Hofmanová Iva
tel. 326 817 193
e-mail: iva.hofmanova@skoda-auto.cz

Holanová Renata
tel. 326 817 191, 731 295 710
e-mail: renata.holanova@skoda-auto.cz

Horáček Jiří, Bc.
tel. 326 814 341
e-mail: jiri.horacek@skoda-auto.cz

Horáček Petr, Mgr.
tel. 326 812 779
e-mail: petr.horacek1@skoda-auto.cz

Horák Karel, Mgr.
tel. 326 812 311, 604 292 606
e-mail: karel.horak2@skoda-auto.cz

Horák Milan, Bc.
tel. 326 814 216, 732 294 129
e-mail: milan.horak@skoda-auto.cz

Hozák Vladimír
tel. 326 813 432
e-mail: vladimir.hozak@skoda-auto.cz

Hrdina Karel
tel. 326 817 803, 326 814 039
e-mail: karel.hrdina@skoda-auto.cz

Hrušková Zdeňka, Mgr.
tel. 326 817 458
e-mail: zdenka.hruskova@skoda-auto.cz

Jan Petr
tel. 326 814 389, 326 814 348
e-mail: petr.jan@skoda-auto.cz
 
Jančárová Vladislava, Mgr.
tel. 326 817 227
e-mail: vladislava.jancarova@skoda-auto.cz
 
Janda Jiří, Ing. 
tel. 326 817 793
e-mail: jiri.janda@skoda-auto.cz
 
Jangl Josef
tel. 326 812 592
e-mail: josef.jangl@skoda-auto.cz

Jelínek Ludvík
tel. 326 814 100
e-mail: ludvik.jelinek@skoda-auto.cz

Jirovcová Věra      
tel. 326 813 525, 731 297 789
e-mail: vera.jirovcova@skoda-auto.cz

Kahánek Stanislav, Ing.

tel. 326 812 581
e-mail: stanislav.kahanek@skoda-auto.cz

Klain Aleš, Bc.
tel. 326 814 341, tel. 326 814 216
e-mail: ales.klain@skoda-auto.cz
 
Knespl Jaroslav
tel. 326 812 650, 326 813 025
e-mail: jaroslav.knespl@skoda-auto.cz
 
Knotek Jiří
tel. 326 813 697
e-mail: jiri.knotek@skoda-auto.cz      
     
Kodrik Josef, Mgr.
tel. 326 812 172, 326 812 650
e-mail: josef. kodrik1@skoda-auto.cz
Kokeš Milan, Mgr.
tel. 326 814 341
e-mail: milan.kokes@skoda-auto.cz      

Komberec František 
tel. 326 812 659
e-mail: frantisek.komberec@skoda-auto.cz
 
Král Václav, Bc.
tel. 326 813 378
e-mail: vaclav.kral1@skoda-auto.cz
  
Kraus Jan
tel. 326 813 827
e-mail: Jan.Kraus2@skoda-auto.cz

Krézek Zdeněk
tel. 326 814 301
e-mail: zdenek.krezek@skoda-auto.cz

Kříž Stanislav, Ing.
tel. 326 813 157
e-mail: stanislav.kriz@skoda-auto.cz
 
Křováčková Zdeňka, Mgr.
tel. 326 813 698
e-mail: zdenka.krovackova@skoda-auto.cz

Kubánek Jiří, Ing.
tel. 326 813 034
e-mail: jiri.kubanek@skoda-auto.cz

Kubátová Lenka, Ing.
tel. 326 817 793
e-mail: lenka.kubatova@skoda-auto.cz

Kůla Antonín
tel. 326 812 362, 734 290 933
e-mail: antonin.kula@skoda-auto.cz
 
Kůrková Marta, Mgr.
tel. 326 812 779
e-mail: marta.kurkova@skoda-auto.cz

Lacinová Sandra, Ing.
tel. 326 812 281
e-mail: Sandra.Lacinova@skoda-auto.cz

Lengyel Juraj, Ing.
tel. 326 813 034
e-mail: juraj.lengyel@skoda-auto.cz

Lisler David, Bc.  
tel. 326 812 706
e-mail: david.lisler@skoda-auto.cz

Macoun Miroslav, Ing.
tel. 326 817 793
e-mail: miroslav.macoun@skoda-auto.cz

Matějka Slavomír
tel. 326 812 669
e-mail: slavomir.matejka@skoda-auto.cz

Morales Lopez-Lillo Kerstin
tel. 326 817 189, 730 860 557
e-mail: kerstin.morales.lopez.lillo@skoda-auto.cz

Němečková Vladimíra, Ing.
tel. 326 813 083, 326 814 303
e-mail: vladimira.nemeckova@skoda-auto.cz

Nevyhoštěná Eliška, Mgr.
tel. 326 813 698
e-mail: eliska.nevyhostena@skoda-auto.cz

Novotná Ivana, Mgr.
tel. 326 817 793
e-mail: ivana.novotna2@skoda-auto.cz

Novotný Karel, Ing.
tel. 326 813 157
e-mail: karel.novotny@skoda-auto.cz

Novotný Vladimír
tel. 326 812 449
e-mail: vladimir.novotny2@skoda-auto.cz

Obrázek Josef
tel. 326 814 389, 326 814 391
e-mail: josef.obrazek@skoda-auto.cz
 
Patera Pavel
tel. 326 814 389, 326 814 391
e-mail: pavel.patera@skoda-auto.cz

Pávová Hana, Mgr.
tel. 326 814 191
e-mail: hana.pavova@skoda-auto.cz

Pojarová Kateřina, Mgr.
tel. 326 812 281
e-mail: katerina.pojarova@skoda-auto.cz

Porubský Jaroslav
tel. 326 812 785
e-mail: jaroslav.porubsky@skoda-auto.cz

Přibyl Luděk, Mgr.
tel. 326 813 698
e-mail: ludek.pribyl@skoda-auto.cz

Pulda Tomáš, Ing.
tel. 326 813 528
e-mail: tomas.pulda@skoda-auto.cz

Řechtáčková Martina, Mgr.
tel. 326 817 460, 734 298 361
e-mail: martina.rechtackova@skoda-auto.cz

Sládek Tomáš
tel. 326 817 459
e-mail: tomas.sladek@skoda-auto.cz

Sosvor Josef
tel. 326 813 378, 732 294 127
e-mail: josef.sosvor@skoda-auto.cz

Stanke Zdeněk, Bc.
tel. 326 812 138, 731 297 979
e-mail: zdenek.stanke@skoda-auto.cz

Steiner Zdeněk
tel. 326 813 687, 732 294 130
e-mail: zdenek.steiner@skoda-auto.cz

Suchá Martina, Mgr.
tel. 326 814 448
e-mail: martina.sucha2@skoda-auto.cz

Sychra Milan
tel. 326 819 702
e-mail: milan.sychra@skoda-auto.cz

Sychrová Jana, Mgr.
tel. 326 813 713
e-mail: jana.sychrova@skoda-auto.cz

Šíma Petr, Bc.
tel. 326 813 771, 734 298 608
e-mail: petr.sima@skoda-auto.cz

Špicar Vladimír
tel. 730 860 931
e-mail: vladimir.spicar@skoda-auto.cz

Štěrbová Zuzana, Ing.
tel. 326 813 528
e-mail: zuzana.sterbova@skoda-auto.cz

Tauchmann Rudolf
tel. 326 813 697, 326 812 785
e-mail: rudolf.tauchmann@skoda-auto.cz

Turzová Ilona, Mgr.
tel. 326 814 665
e-mail: ilona.turzova@skoda-auto.cz

Vaněk Libor, Ing.
tel. 326 813 083
e-mail: libor.vanek2@skoda-auto.cz

Vollman Ivo, Mgr.
tel. 326 813 698
e-mail: ivo.vollman@skoda-auto.cz

Vrabec Miroslav
tel. 326 812 650, 326 813 025
e-mail: miroslav.vrabec@skoda-auto.cz

Vyšohlíd Petr, Mgr.
tel. 326 812 311
e-mail: petr.vysohlid@skoda-auto.cz

Zábraha Přemysl
tel. 326 817 804
e-mail: premysl.zabraha@skoda-auto.cz

Zajíček Ota
tel. 326 814 389, 326 814 391
e-mail: ota.zajicek@skoda-auto.cz

Zeman Libor
tel. 326 812 785
e-mail: libor.zeman1@skoda-auto.cz

Zíta Aleš
tel. 326 814 389, 326 814 391
e-mail: ales.zita@skoda-auto.cz