Třídní učitelé - školní rok 2018/2019

 

Provoz a ekonomika dopravy

1. ročník (třída S1.L) 
Mgr. Dlouhá
2. ročník (třída S2.L)
Mgr. Bašusová
3. ročník (třída S3.L) 
Ing. Janda
4. ročník (třída S4.L) 
Mgr. Hrušková

 

Mechanik elektrotechnik

1. ročník (třída S1.E) 
Mgr. Grillová
2. ročník (třída S2.E) 
Mgr. Kůrková
3. ročník (třída S3.E) 
Mgr. Vollman
4. ročník (třída S4.E)
Mgr. Suchá

Mechanik seřizovač

1. ročník (třída S1.S)
Bc. Raulím
2. ročník (třída S2.S) 
Ing. Čuban
3. ročník (třída S3.S) 
Mgr. Pávová
4. ročník (třída S4.S) 
Mgr. Jančárová

Mechanik strojů a zařízení

1. ročník (třída S1.Z)
Ing. Němečková
2. ročník (třída S2.Z) 
Mgr. Kodrik
3. ročník (třída S3.Z)
Mgr. Turzová
4. ročník (třída S4.Z) 
Ing. Dittrich

Mechanik opravář motorových vozidel

1. ročník (třída M1) 
Mgr. Bušková
2. ročník (třída M2) 
Ing. Nastoupilová
3. ročník (třída M3) 
Ing. Macoun

 

Nástrojař


1. ročník (třída N1.K) 
Mgr. K. Horák
2. ročník (třída N2.K)  
Mgr. Brádlová
3. ročník (třída N3.K)
Mgr. Nevyhoštěná

Autoelektrikář


1. ročník (třída A1)
 
Mgr. Němcová
2. ročník (třída A2) 
Ing. Barus
3. ročník (třída A3)
Ing. Heidler

Karosář


1.  ročník (třída K1) 
Ing. Kříž
2.  ročník (třída K2) 
Ing. Novotný
3.  ročník (třída K3) 
Ing. Bednář

Autolakýrník

1. ročník (třída L1)
Mgr. Novotná
2. ročník  (třída L2) 
Mgr. Horáček
3. ročník  (třída L3) 
Mgr. Vyšohlíd

Strojírenské práce

1. ročník (třída A1.A)
Mgr. Kokeš
1. ročník (třída A1.B)
Ing. Košátko
2. ročník (A2.A)
Mgr. Kokeš
2. ročník (třída A2.B)
Bc. Horáček
3. ročník (třída A3.M)
Ing. Košátko


 

Obráběč kovů

1. ročník  (třída N1.K) 
Mgr. K. Horák
2. ročník  (třída N2.K)
Mgr. Brádlová
3. ročník  (třída N3.K) 
Mgr. Nevyhoštěná 

Operátor logistiky

1. ročník (třída O1.L)
Ing. Orságová 
2. ročník (třída O2.L)
Mgr. Sychrová

Denní nástavbové studium Provozní technika, Provozní elektrotechnika, Autotronik

1. ročník (třída X1) 
Mgr. Pojarová
2. ročník (třída X2) 
Mgr. Herdová

Nástavbové studium při zaměstnání Provozní technika, Provozní elektrotechnika

1. ročník (třída P1.D) 
Ing. Pulda

Studium při zaměstnání - vyučení

1. ročník (třída V1)
Ing. Flegl
2. ročník (třída V2)
Ing. Heřmanský
3. ročník (třída V3)
Ing. Kubánek