Třídní učitelé - školní rok 2017/2018

 

Provoz a ekonomika dopravy

1. ročník (třída S1.L) 
Mgr. Bašusová
2. ročník (třída S2.L)
Ing. Janda
3. ročník (třída S3.L) 
Mgr. Hrušková
4. ročník (třída S4.L) 
Ing. Kahánek 

Mechanik elektrotechnik

1. ročník (třída S1.E) 
Mgr. Kůrková
2. ročník (třída S2.E) 
Mgr. Vollman
3. ročník (třída S3.E) 
Mgr. Suchá
4. ročník (třída S4.E)
Mgr. Bušková

Mechanik seřizovač

1. ročník (třída S1.S)
Ing. Čuban
2. ročník (třída S2.S) 
Mgr. Pávová
3. ročník (třída S3.S) 
Mgr. Jančárová
4. ročník (třída S4.S) 
Ing. Macoun

Mechanik strojů a zařízení

1. ročník (třída S1.Z)
Mgr. Kodrik
2. ročník (třída S2.Z) 
Ing. Pulda
3. ročník (třída S3.Z)
Ing. Dittrich
4. ročník (třída S4.Z) 
Mgr. Horák

Mechanik opravář motorových vozidel

1. ročník (třída M1) 
Ing. Lengyel
2. ročník (třída M2) 
Ing. Doubrava
3. ročník (třída M3) 
Mgr. Grillová

Nástrojař


1. ročník (třída N1.K) 
Mgr. Brádlová
2. ročník (třída N2.K)  
Mgr. Nevyhoštěná
3. ročník (třída N3.K)
Ing. Němečková

Autoelektrikář


1. ročník (třída A1)
 
Ing. Barus
2. ročník (třída A2) 
Ing. Heidler
3. ročník (třída A3.K)
Mgr. Dlouhá

Elektrikář-silnoproud

3. ročník (třída A3.K)
Mgr. Dlouhá

Strojní mechanik - Zámečník

3. ročník (třída N3.K) 
Ing. Němečková  

Karosář


1.  ročník (třída K1) 
Ing. Novotný
2.  ročník (třída K2) 
Bc. Bednář
3.  ročník (třída K3) 
Mgr. Křováčková

Autolakýrník

1. ročník (třída L1)
Mgr. Horáček
2. ročník  (třída L2) 
Mgr. Vyšohlíd
3. ročník  (třída O3.K) 
Mgr. Novotná

Strojírenské práce

1. ročník (třída A1.A)
Mgr. Milan Kokeš
1. ročník (třída A1.B)
Bc. Jiří Horáček
2. ročník (A2.A)
Bc. Aleš Klain
2. ročník (třída A2.B)
Bc. Jiří Horáček
3. ročník (třída A3.M)
Mgr. Milan Kokeš

Obráběč kovů

1. ročník  (třída N1.K) 
Mgr. Brádlová
2. ročník  (třída N2.K)
Mgr. Nevyhoštěná
3. ročník  (třída O3.K) 
Mgr. Novotná

Denní nástavbové studium Provozní technika, Provozní elektrotechnika, Autotronik

1. ročník (třída X1) 
Mgr. Herdová
2. ročník (třída X2) 
Mgr. Turzová

Nástavbové studium při zaměstnání Provozní technika, Elektrotechnika

3. ročník (třída P3.D) 
Mgr. Ettelová

Studium při zaměstnání - vyučení

1. ročník (třída V1)
Ing. Heřmanský
2. ročník (třída V2)
Ing. Kubánek
3. ročník (třída V3.K)
Ing. Kubátová