1/30/2015
Den otevřených dveří na Středním odborném učilišti dne 24.1.2015

​Již podruhé v letošním školním roce otevřelo učiliště ŠKODA AUTO své brány veřejnosti.

V sobotu 24. ledna 2015 se konal Den otevřených dveří a do prostor školy zavítalo 1100 návštěvníků. Kromě informací o studiu se  mohli zájemci seznámit s dalšími projekty školy, například prohlédnout si sportovní kabriolet CitiJet, který postavil tým žáků v loňském roce a který slavil úspěchy po celém světě. Velkým lákadlem byla nová učebna mechatroniky, kde se budou od září připravovat na své povolání žáci nového a do budoucna velmi perspektivního oboru Mechatronik IT. Se zájmem si návštěvníci prohlédli také nově zrekonstruované učebny teoretické výuky a šatny žáků.

Celková modernizace vzdělávacího centra byla zahájena v loňském roce a je postupně naplánována až do roku 2018. Díky značným investicím společnosti ŠKODA AUTO za podpory sociálního partnera Odborů KOVO MB lze zajistit vysokou úroveň odborného vzdělávání i do budoucna. Kromě kvalitního vzdělání mají navíc žáci nárok na mimořádné benefity. Tím nejatraktivnějším je bezesporu garance pracovního místa ve společnosti ŠKODA AUTO pro všechny úspěšné absolventy.

​Ředitel ŠKODA AUTO Středního odborného učiliště strojírenského zveřejňuje kritéria pro přijímání žáků ke studiu ve střední škole ve školním roce 2018/2019 a předpokládaný počet přijímaných uchazečů.
​Zveme všechny zájemce o studium na Den otevřených dveří ve čtvrtek 1. února 2018 od 12 do 16 h.
​1. pololetí bude ukončeno ve středu 31. ledna 2018, kdy bude žákům předán výpis z pololetního vysvědčení.