1/30/2015
Den otevřených dveří na Středním odborném učilišti dne 24.1.2015

​Již podruhé v letošním školním roce otevřelo učiliště ŠKODA AUTO své brány veřejnosti.

V sobotu 24. ledna 2015 se konal Den otevřených dveří a do prostor školy zavítalo 1100 návštěvníků. Kromě informací o studiu se  mohli zájemci seznámit s dalšími projekty školy, například prohlédnout si sportovní kabriolet CitiJet, který postavil tým žáků v loňském roce a který slavil úspěchy po celém světě. Velkým lákadlem byla nová učebna mechatroniky, kde se budou od září připravovat na své povolání žáci nového a do budoucna velmi perspektivního oboru Mechatronik IT. Se zájmem si návštěvníci prohlédli také nově zrekonstruované učebny teoretické výuky a šatny žáků.

Celková modernizace vzdělávacího centra byla zahájena v loňském roce a je postupně naplánována až do roku 2018. Díky značným investicím společnosti ŠKODA AUTO za podpory sociálního partnera Odborů KOVO MB lze zajistit vysokou úroveň odborného vzdělávání i do budoucna. Kromě kvalitního vzdělání mají navíc žáci nárok na mimořádné benefity. Tím nejatraktivnějším je bezesporu garance pracovního místa ve společnosti ŠKODA AUTO pro všechny úspěšné absolventy.

​3. běh kurzu žáků tříd M3, K3 a N3.K proběhne v termínu 9.-14. 9. 2018 ve Sloupu v Čechách.
​Školní rok 2018/2019 bude zahájen v pondělí 3. září 2018.
​Školní rok bude ukončen vydáním vysvědčení v pátek 29. 6. 2018 do 8:45 h.