1/30/2015
Den otevřených dveří na Středním odborném učilišti dne 24.1.2015

​Již podruhé v letošním školním roce otevřelo učiliště ŠKODA AUTO své brány veřejnosti.

V sobotu 24. ledna 2015 se konal Den otevřených dveří a do prostor školy zavítalo 1100 návštěvníků. Kromě informací o studiu se  mohli zájemci seznámit s dalšími projekty školy, například prohlédnout si sportovní kabriolet CitiJet, který postavil tým žáků v loňském roce a který slavil úspěchy po celém světě. Velkým lákadlem byla nová učebna mechatroniky, kde se budou od září připravovat na své povolání žáci nového a do budoucna velmi perspektivního oboru Mechatronik IT. Se zájmem si návštěvníci prohlédli také nově zrekonstruované učebny teoretické výuky a šatny žáků.

Celková modernizace vzdělávacího centra byla zahájena v loňském roce a je postupně naplánována až do roku 2018. Díky značným investicím společnosti ŠKODA AUTO za podpory sociálního partnera Odborů KOVO MB lze zajistit vysokou úroveň odborného vzdělávání i do budoucna. Kromě kvalitního vzdělání mají navíc žáci nárok na mimořádné benefity. Tím nejatraktivnějším je bezesporu garance pracovního místa ve společnosti ŠKODA AUTO pro všechny úspěšné absolventy.

V termínu 9. - 23. 3. 2019 se v anglickém Brightonu uskuteční jazykový kurz žáků SOUs.
​V rámci prevence negativních jevů rozšiřujeme konzultační hodiny.
​V sobotu 1. 12. 2018 od 8 do 12 h proběhne Den otevřených dveří SOUs.