1/30/2015
Den otevřených dveří na Středním odborném učilišti dne 24.1.2015

​Již podruhé v letošním školním roce otevřelo učiliště ŠKODA AUTO své brány veřejnosti.

V sobotu 24. ledna 2015 se konal Den otevřených dveří a do prostor školy zavítalo 1100 návštěvníků. Kromě informací o studiu se  mohli zájemci seznámit s dalšími projekty školy, například prohlédnout si sportovní kabriolet CitiJet, který postavil tým žáků v loňském roce a který slavil úspěchy po celém světě. Velkým lákadlem byla nová učebna mechatroniky, kde se budou od září připravovat na své povolání žáci nového a do budoucna velmi perspektivního oboru Mechatronik IT. Se zájmem si návštěvníci prohlédli také nově zrekonstruované učebny teoretické výuky a šatny žáků.

Celková modernizace vzdělávacího centra byla zahájena v loňském roce a je postupně naplánována až do roku 2018. Díky značným investicím společnosti ŠKODA AUTO za podpory sociálního partnera Odborů KOVO MB lze zajistit vysokou úroveň odborného vzdělávání i do budoucna. Kromě kvalitního vzdělání mají navíc žáci nárok na mimořádné benefity. Tím nejatraktivnějším je bezesporu garance pracovního místa ve společnosti ŠKODA AUTO pro všechny úspěšné absolventy.

Ředitel školy vyhlašuje na pátek 22. prosince 2017 ředitelské volno.

​V průběhu třídních schůzek proběhly volby do Školské rady při SOUs a to z řad rodičů a zletilých žáků.
​V sobotu 2. 12. 2017 od 8 do 12 h Vás zveme na Den otevřených dveří