1/30/2015
Den otevřených dveří na Středním odborném učilišti dne 24.1.2015

​Již podruhé v letošním školním roce otevřelo učiliště ŠKODA AUTO své brány veřejnosti.

V sobotu 24. ledna 2015 se konal Den otevřených dveří a do prostor školy zavítalo 1100 návštěvníků. Kromě informací o studiu se  mohli zájemci seznámit s dalšími projekty školy, například prohlédnout si sportovní kabriolet CitiJet, který postavil tým žáků v loňském roce a který slavil úspěchy po celém světě. Velkým lákadlem byla nová učebna mechatroniky, kde se budou od září připravovat na své povolání žáci nového a do budoucna velmi perspektivního oboru Mechatronik IT. Se zájmem si návštěvníci prohlédli také nově zrekonstruované učebny teoretické výuky a šatny žáků.

Celková modernizace vzdělávacího centra byla zahájena v loňském roce a je postupně naplánována až do roku 2018. Díky značným investicím společnosti ŠKODA AUTO za podpory sociálního partnera Odborů KOVO MB lze zajistit vysokou úroveň odborného vzdělávání i do budoucna. Kromě kvalitního vzdělání mají navíc žáci nárok na mimořádné benefity. Tím nejatraktivnějším je bezesporu garance pracovního místa ve společnosti ŠKODA AUTO pro všechny úspěšné absolventy.

​Slavnostní vyřazení absolventů proběhne v pátek 22. června 2018 ve ŠKODA Muzeu.
​Dne 20. 6. 2018 v 15 h se uskuteční náhradní termín informační schůzky k zahájení školního roku 2018/2019.
​Vyřazení maturantů se uskuteční v pátek 8. 6. 2018 ve ŠKODA Muzeu.