Autoopravář Junior 2015

4/9/2015
Nejtalentovanější mladí technici se sešli od 1. do 3. dubna 2015 v Servisním tréninkovém centru ŠKODA AUTO, aby změřili své schopnosti ve finále celostátní soutěže Autoopravář Junior 2015.

Letošní rok byl Svazem průmyslu a dopravy České republiky vyhlášen jako „Rok průmyslu
a technického vzdělávání“. ŠKODA AUTO se k této iniciativě hlásí a dlouhodobě podporuje technické vzdělávání a usiluje o intenzivnější propojení teorie s firemní praxí. Jako jeden
z hlavních partnerů hostí tuto soutěž již potřetí v řadě - poskytuje prostory, výcviková vozidla, nářadí a odborný dohled.

V letošním roce se do soutěže, která prověřuje jak teoretické, tak praktické dovednosti, zapojilo více než 4 000 žáků ze středních odborných škol a učilišť z celé České republiky.
Do finále se probojovalo 59 nejlepších v jednotlivých kategoriích – Automechanik, Autotronik, Karosář a Autolakýrník.

Mezi finalisty nechyběli ani žáci ŠKODA AUTO Středního odborného učiliště, kteří bojovali o přední příčky. Velmi dobře si ve všech částech soutěže vedl Michal Herčík, který v kategorii Karosář získal skvělé 2. místo. V kategorii Autolakýrník obsadil Filip Molnár celkové 7. místo.

Blahopřejeme a děkujeme našim žákům za vzornou reprezentaci školy. Poděkování patří také celému týmu učitelů odborného výcviku, kteří se na výuce a přípravě soutěžících žáků podíleli.

Výsledkovou listinu, fotogalerii a propozice celé soutěže naleznete na těchto odkazech:
Autoopravář Junior 2015, kategorie Karosář
Autoopravář Junior 2015, kategorie Autolakýrník

11/2/2018 Třídní schůzky
​Zveme rodiče našich žáků na třídní schůzky 14.11.2018 nebo 21.11.2018 od 15 h.
​Zveme všechny uchazeče o studium ŠKODA AUTO SOUs k návštěvě našeho prezentačního stánku na burze středních škol dne 6. 11. 2018 v DK Mladá Boleslav.
V pondělí 29.10. a v úterý 30.10.2018 jsou podzimní prázdniny. Úřední hodiny studijního oddělení po dobu prázdnin: 8-11 h a 13-14 h.