Logistické know-how pro studenty

4/21/2015
Zástupci středního odborného učiliště se potkali s vedením Logistiky značky ŠKODA AUTO.

 

Více než stovka studentů všech čtyřech ročníků oboru Průmyslový logistik se potkala tváří v tvář s experty logistického týmu ŠKODA AUTO. Na diskuzním fóru v hlavním sále ŠKODA Muzea si během pátečního dopoledne 10. dubna předali cenné náhledy na svůj obor.

"Dnešní akce je pro naši školu výjimečná. Nestává se často, že se v jednom sále potká tolik odborníků, kteří poskytnou čerstvé know-how studentům ve stejné disciplíně. Studujete perspektivní obor, který se rychle vyvíjí, ale přináší s sebou i velké nároky na vaši zodpovědnost, sebevzdělávání, studium jazyků,“ zdůraznila ředitelka učiliště Dana Maria Staňková a pokračovala: „Vloni školu ukončili první absolventi oboru Průmyslový logistik. Z celkového počtu 18 jich osm nastoupilo do zaměstnání a deset absolventů se rozhodlo pro studium na vysoké škole." Zmíněné setkání završilo sedmiměsíční přednáškovou činnost zástupců logistiky značky na učilišti, kteří se pravidelně střídali v prezentování jednotlivých témat. Vedoucí logistiky značky Jiří Cee závěrem dodal: “Oceňuji a jsem pyšný na to, jakou jste připravili úžasnou akci."  

 

​Ředitel ŠKODA AUTO Středního odborného učiliště strojírenského zveřejňuje kritéria pro přijímání žáků ke studiu ve střední škole ve školním roce 2018/2019 a předpokládaný počet přijímaných uchazečů.
​Zveme všechny zájemce o studium na Den otevřených dveří ve čtvrtek 1. února 2018 od 12 do 16 h. 
​1. pololetí bude ukončeno ve středu 31. ledna 2018, kdy bude žákům předán výpis z pololetního vysvědčení.