Plenární zasedání Spolku rodičů při SOUs

11/4/2015
Společné setkání rodičů, členů Spolku rodičů při SOUs a vedení školy se uskuteční ve čtvrtek 12. 11. 2015 od 15 h v budově školy.

Dovolte nám, abychom požádali třídní důvěrníky všech tříd a členy Spolku rodičů
o účast
na tomto zasedání. Třídní důvěrníci budou informovat ostatní rodiče na třídní schůzce v listopadu. V případě, že se nemůžete zasedání zúčastnit, zajistěte za sebe, prosím, náhradníka. Po plenárním zasedání bude následovat první schůzka nového výboru Spolku rodičů při ŠKODA AUTO a.s., SOUs.

Bližší informace k zasedání můžete získat na těchto kontaktních adresách:
Renata Holanová, sekretariát školy, mail: sou@skoda-auto.cz
Petr Šimáček, předseda výboru Spolku rodičů při SOUs, mail: petr.simacek@skoda-auto.cz

Zasedání proběhne v budově V12B, přízemí, učebna robotiky.

Škola sídlí v areálu společnosti ŠKODA AUTO, vstup je zajištěn 3. bránou z Laurinovy ulice a 6. bránou ze Štefánikovy ulice.

Ředitel školy vyhlašuje na pátek 22. prosince 2017 ředitelské volno.

​V průběhu třídních schůzek proběhly volby do Školské rady při SOUs a to z řad rodičů a zletilých žáků.
​V sobotu 2. 12. 2017 od 8 do 12 h Vás zveme na Den otevřených dveří