Plenární zasedání Spolku rodičů při SOUs

11/4/2015
Společné setkání rodičů, členů Spolku rodičů při SOUs a vedení školy se uskuteční ve čtvrtek 12. 11. 2015 od 15 h v budově školy.

Dovolte nám, abychom požádali třídní důvěrníky všech tříd a členy Spolku rodičů
o účast
na tomto zasedání. Třídní důvěrníci budou informovat ostatní rodiče na třídní schůzce v listopadu. V případě, že se nemůžete zasedání zúčastnit, zajistěte za sebe, prosím, náhradníka. Po plenárním zasedání bude následovat první schůzka nového výboru Spolku rodičů při ŠKODA AUTO a.s., SOUs.

Bližší informace k zasedání můžete získat na těchto kontaktních adresách:
Renata Holanová, sekretariát školy, mail: sou@skoda-auto.cz
Petr Šimáček, předseda výboru Spolku rodičů při SOUs, mail: petr.simacek@skoda-auto.cz

Zasedání proběhne v budově V12B, přízemí, učebna robotiky.

Škola sídlí v areálu společnosti ŠKODA AUTO, vstup je zajištěn 3. bránou z Laurinovy ulice a 6. bránou ze Štefánikovy ulice.

​Slavnostní vyřazení absolventů proběhne v pátek 22. června 2018 ve ŠKODA Muzeu.
​Dne 20. 6. 2018 v 15 h se uskuteční náhradní termín informační schůzky k zahájení školního roku 2018/2019.
​Vyřazení maturantů se uskuteční v pátek 8. 6. 2018 ve ŠKODA Muzeu.