Plenární zasedání Spolku rodičů při SOUs

11/4/2015
Společné setkání rodičů, členů Spolku rodičů při SOUs a vedení školy se uskuteční ve čtvrtek 12. 11. 2015 od 15 h v budově školy.

Dovolte nám, abychom požádali třídní důvěrníky všech tříd a členy Spolku rodičů
o účast
na tomto zasedání. Třídní důvěrníci budou informovat ostatní rodiče na třídní schůzce v listopadu. V případě, že se nemůžete zasedání zúčastnit, zajistěte za sebe, prosím, náhradníka. Po plenárním zasedání bude následovat první schůzka nového výboru Spolku rodičů při ŠKODA AUTO a.s., SOUs.

Bližší informace k zasedání můžete získat na těchto kontaktních adresách:
Renata Holanová, sekretariát školy, mail: sou@skoda-auto.cz
Petr Šimáček, předseda výboru Spolku rodičů při SOUs, mail: petr.simacek@skoda-auto.cz

Zasedání proběhne v budově V12B, přízemí, učebna robotiky.

Škola sídlí v areálu společnosti ŠKODA AUTO, vstup je zajištěn 3. bránou z Laurinovy ulice a 6. bránou ze Štefánikovy ulice.

​Ředitel ŠKODA AUTO Středního odborného učiliště strojírenského zveřejňuje kritéria pro přijímání žáků ke studiu ve střední škole ve školním roce 2018/2019 a předpokládaný počet přijímaných uchazečů.
​Zveme všechny zájemce o studium na Den otevřených dveří ve čtvrtek 1. února 2018 od 12 do 16 h.
​1. pololetí bude ukončeno ve středu 31. ledna 2018, kdy bude žákům předán výpis z pololetního vysvědčení.