Přihlášky ke studiu

3/3/2016
Rozhodněte o své budoucnosti již teď! Do 15. března 2016 přijímáme přihlášky k dennímu studiu ve střední škole.

Neváhejte a dejte přihlášku právě k nám.

Nabízíme kvalitní odborné vzdělávání, které je orientováno na budoucí inovativní technologie. Úspěšní absolventi školy dostanou nabídku pracovního místa od společnosti ŠKODA AUTO.

Proč právě k nám?

Jsme moderní škola, kde získáte benefity, které jinde nenajdete.

Benefity pro žáky

Všechny nabízené obory vzdělání jsou určené pro chlapce a dívky. Přihlášku
na sekretariátu školy (nižší budova školy, 2. patro vlevo, č. dv. 221) nebo zaslat poštou
(s datem poštovního razítka nejpozději 15.3.2016).

Kritéria přijímacího řízení

Přijímací řízení bude probíhat současně pro všechny obory vzdělání. V případě zájmu o dva obory vzdělání je nutné podat na každý obor samostatnou přihlášku.

Informace k přijímacímu řízení, vzorové testy přijímacích zkoušek

Těšíme se na Vás.

​Školní rok bude ukončen vydáním vysvědčení v pátek 29. 6. 2018 do 8:45 h.
​Slavnostní vyřazení absolventů proběhne v pátek 22. června 2018 ve ŠKODA Muzeu.
​Dne 20. 6. 2018 v 15 h se uskuteční náhradní termín informační schůzky k zahájení školního roku 2018/2019.