Přihlášky ke studiu

3/3/2016
Rozhodněte o své budoucnosti již teď! Do 15. března 2016 přijímáme přihlášky k dennímu studiu ve střední škole.

Neváhejte a dejte přihlášku právě k nám.

Nabízíme kvalitní odborné vzdělávání, které je orientováno na budoucí inovativní technologie. Úspěšní absolventi školy dostanou nabídku pracovního místa od společnosti ŠKODA AUTO.

Proč právě k nám?

Jsme moderní škola, kde získáte benefity, které jinde nenajdete.

Benefity pro žáky

Všechny nabízené obory vzdělání jsou určené pro chlapce a dívky. Přihlášku
na sekretariátu školy (nižší budova školy, 2. patro vlevo, č. dv. 221) nebo zaslat poštou
(s datem poštovního razítka nejpozději 15.3.2016).

Kritéria přijímacího řízení

Přijímací řízení bude probíhat současně pro všechny obory vzdělání. V případě zájmu o dva obory vzdělání je nutné podat na každý obor samostatnou přihlášku.

Informace k přijímacímu řízení, vzorové testy přijímacích zkoušek

Těšíme se na Vás.

11/2/2018 Třídní schůzky
​Zveme rodiče našich žáků na třídní schůzky 14.11.2018 nebo 21.11.2018 od 15 h.
​Zveme všechny uchazeče o studium ŠKODA AUTO SOUs k návštěvě našeho prezentačního stánku na burze středních škol dne 6. 11. 2018 v DK Mladá Boleslav.
V pondělí 29.10. a v úterý 30.10.2018 jsou podzimní prázdniny. Úřední hodiny studijního oddělení po dobu prázdnin: 8-11 h a 13-14 h.