Slavnostní vyřazení maturantů

6/13/2016
Slavnostní vyřazení absolventů SOUs již každoročně patří k tradičním událostem školy. I letos proběhl slavnostní ceremoniál v prostorách ŠKODA Muzea dne 3. 6. 2016.

Studijní léta dalších ročníků úspěšných absolventů se tak uzavřela. Žáky v těchto slavnostních chvílích podpořili nejen jejich pedagogové, zástupci firmy ŠKODA AUTO, Odborů KOVO MB, ale samozřejmě i jejich rodiče, kteří jim byli velkou oporou po celou dobu studia. Díky tomu, co se naši absolventi naučili, věříme, že se v životě neztratí.

Další slavnostní vyřazení absolventů tříletých oborů proběhne 27. 6. 2016.

​Ředitel ŠKODA AUTO Středního odborného učiliště strojírenského zveřejňuje kritéria pro přijímání žáků ke studiu ve střední škole ve školním roce 2018/2019 a předpokládaný počet přijímaných uchazečů.
​Zveme všechny zájemce o studium na Den otevřených dveří ve čtvrtek 1. února 2018 od 12 do 16 h.
​1. pololetí bude ukončeno ve středu 31. ledna 2018, kdy bude žákům předán výpis z pololetního vysvědčení.