Autoopravář Junior 2017

5/2/2017
​V celostátním finále soutěže v Servisním tréninkovém centru ŠKODA AUTO dosáhli skvělého úspěchu také tři žáci naší školy.

​​Celostátní finále 23. ročníku proběhlo ve dnech 18.-20. dubna 2017 tradičně v STC Kosmonosy, kde se sešli nejtalentovanější automechanici, karosáři, autolakýrníci a autotronici, aby poměřili svoje praktické a teoretické dovednosti.

V celé České republice se soutěže zúčastnilo více než 4 000 žáků středních škol, do finále pak postoupilo 51 nejlepších. Mezi finalisty byli i žáci ŠKODA AUTO Středního odborného učiliště.

Skvělými odbornými znalostmi a dovednostmi porotu přesvědčili zejména Roman Cettl (karosář) a Roman Vydra (autolakýrník), kteří zvítězili ve svých kategoriích. Jan Kuchař (automechanik) získal celkové 10. místo.

Děkujeme žákům za výbornou reprezentaci školy a učitelům za vzornou přípravu žáků na soutěž.

V termínu 9. - 23. 3. 2019 se v anglickém Brightonu uskuteční jazykový kurz žáků SOUs.
​V rámci prevence negativních jevů rozšiřujeme konzultační hodiny.
​V sobotu 1. 12. 2018 od 8 do 12 h proběhne Den otevřených dveří SOUs.