Autoopravář Junior 2017

5/2/2017
​V celostátním finále soutěže v Servisním tréninkovém centru ŠKODA AUTO dosáhli skvělého úspěchu také tři žáci naší školy.

​​Celostátní finále 23. ročníku proběhlo ve dnech 18.-20. dubna 2017 tradičně v STC Kosmonosy, kde se sešli nejtalentovanější automechanici, karosáři, autolakýrníci a autotronici, aby poměřili svoje praktické a teoretické dovednosti.

V celé České republice se soutěže zúčastnilo více než 4 000 žáků středních škol, do finále pak postoupilo 51 nejlepších. Mezi finalisty byli i žáci ŠKODA AUTO Středního odborného učiliště.

Skvělými odbornými znalostmi a dovednostmi porotu přesvědčili zejména Roman Cettl (karosář) a Roman Vydra (autolakýrník), kteří zvítězili ve svých kategoriích. Jan Kuchař (automechanik) získal celkové 10. místo.

Děkujeme žákům za výbornou reprezentaci školy a učitelům za vzornou přípravu žáků na soutěž.

Ředitel školy vyhlašuje na pátek 22. prosince 2017 ředitelské volno.

​V průběhu třídních schůzek proběhly volby do Školské rady při SOUs a to z řad rodičů a zletilých žáků.
​V sobotu 2. 12. 2017 od 8 do 12 h Vás zveme na Den otevřených dveří