Diskusní fórum logistiky

5/23/2017
​Za účasti našich žáků oboru Průmyslový logistik se uskutečnil již 3. ročník.

​V pátek 12. 5. 2017 se diskusním fórem uzavřel pro tento školní rok cyklus přednášek odborníků z praxe. Spolupráce s odborným útvarem Logistiky ŠKODA AUTO probíhá nejen formou přednášek, ale i řadou exkurzí, včetně návštěv závodů ve Vrchlabí a Kvasinách a stínováním učitelů v jednotlivých provozech. Diskusní fórum proběhlo za účasti ředitele školy Martina Slabihoudka, předsedy Podnikové rady Jaroslava Povšíka a šéfa logistiky značky ŠKODA Jiřího Cee. Žáci všech ročníků se tak mohli seznámit s nejdůležitějšími informacemi o logistice a zeptat se na vše, co je zajímá. Zajímavostí je, že toto diskusní fórum moderují naše bývalé absolventky.

Nejlepším 3 studentům třetího ročníku, které vybrala odborná komise na základě studijních výsledků a mimoškolních aktivit, byla předána odměna - koncem května poletí na poznávací zájezd do Indie.

Ředitel školy vyhlašuje na pátek 22. prosince 2017 ředitelské volno.

​V průběhu třídních schůzek proběhly volby do Školské rady při SOUs a to z řad rodičů a zletilých žáků.
​V sobotu 2. 12. 2017 od 8 do 12 h Vás zveme na Den otevřených dveří