Diskusní fórum logistiky

5/23/2017
​Za účasti našich žáků oboru Průmyslový logistik se uskutečnil již 3. ročník.

​V pátek 12. 5. 2017 se diskusním fórem uzavřel pro tento školní rok cyklus přednášek odborníků z praxe. Spolupráce s odborným útvarem Logistiky ŠKODA AUTO probíhá nejen formou přednášek, ale i řadou exkurzí, včetně návštěv závodů ve Vrchlabí a Kvasinách a stínováním učitelů v jednotlivých provozech. Diskusní fórum proběhlo za účasti ředitele školy Martina Slabihoudka, předsedy Podnikové rady Jaroslava Povšíka a šéfa logistiky značky ŠKODA Jiřího Cee. Žáci všech ročníků se tak mohli seznámit s nejdůležitějšími informacemi o logistice a zeptat se na vše, co je zajímá. Zajímavostí je, že toto diskusní fórum moderují naše bývalé absolventky.

Nejlepším 3 studentům třetího ročníku, které vybrala odborná komise na základě studijních výsledků a mimoškolních aktivit, byla předána odměna - koncem května poletí na poznávací zájezd do Indie.

​3. běh kurzu žáků tříd M3, K3 a N3.K proběhne v termínu 9.-14. 9. 2018 ve Sloupu v Čechách.
​Školní rok 2018/2019 bude zahájen v pondělí 3. září 2018.
​Školní rok bude ukončen vydáním vysvědčení v pátek 29. 6. 2018 do 8:45 h.