Diskusní fórum logistiky

5/23/2017
​Za účasti našich žáků oboru Průmyslový logistik se uskutečnil již 3. ročník.

​V pátek 12. 5. 2017 se diskusním fórem uzavřel pro tento školní rok cyklus přednášek odborníků z praxe. Spolupráce s odborným útvarem Logistiky ŠKODA AUTO probíhá nejen formou přednášek, ale i řadou exkurzí, včetně návštěv závodů ve Vrchlabí a Kvasinách a stínováním učitelů v jednotlivých provozech. Diskusní fórum proběhlo za účasti ředitele školy Martina Slabihoudka, předsedy Podnikové rady Jaroslava Povšíka a šéfa logistiky značky ŠKODA Jiřího Cee. Žáci všech ročníků se tak mohli seznámit s nejdůležitějšími informacemi o logistice a zeptat se na vše, co je zajímá. Zajímavostí je, že toto diskusní fórum moderují naše bývalé absolventky.

Nejlepším 3 studentům třetího ročníku, které vybrala odborná komise na základě studijních výsledků a mimoškolních aktivit, byla předána odměna - koncem května poletí na poznávací zájezd do Indie.

​Školní rok bude ukončen vydáním vysvědčení v pátek 29. 6. 2018 do 8:45 h.
​Slavnostní vyřazení absolventů proběhne v pátek 22. června 2018 ve ŠKODA Muzeu.
​Dne 20. 6. 2018 v 15 h se uskuteční náhradní termín informační schůzky k zahájení školního roku 2018/2019.