Plenární zasedání Spolku rodičů při SOUs

10/12/2017
​Zasedání se uskuteční v úterý 17. 10. 2017 od 15 h v budově školy, přízemí, multifunkční sál.
​Spolek rodičů zve třídní důvěrníky všech tříd na toto jednání. V případě, že se nemůže třídní důvěrník zasedání zúčastnit, zajistí za sebe náhradníka. Po plenárním zasedání bude následovat první schůzka nového výboru Spolku rodičů při SOUs.

Vstup je zajištěn bránou č. 3 z Laurinovy ulice na základě předložení občanského průkazu.

​Ředitel ŠKODA AUTO Středního odborného učiliště strojírenského zveřejňuje kritéria pro přijímání žáků ke studiu ve střední škole ve školním roce 2018/2019 a předpokládaný počet přijímaných uchazečů.
​Zveme všechny zájemce o studium na Den otevřených dveří ve čtvrtek 1. února 2018 od 12 do 16 h.
​1. pololetí bude ukončeno ve středu 31. ledna 2018, kdy bude žákům předán výpis z pololetního vysvědčení.