Volby do Školské rady 2017

12/4/2017
​V průběhu třídních schůzek proběhly volby do Školské rady při SOUs a to z řad rodičů a zletilých žáků.

​Po sečtení hlasů byli zvoleni novými členy školské rady paní Pavlína Vágnerová a pan Roman Machač.

Zápis z voleb do Školské rady 2017

V průběhu prosince proběhnou volby do školské rady z řad pedagogických pracovníků školy a budou jmenováni členové školské rady za zřizovatele.

​Ředitel ŠKODA AUTO Středního odborného učiliště strojírenského zveřejňuje kritéria pro přijímání žáků ke studiu ve střední škole ve školním roce 2018/2019 a předpokládaný počet přijímaných uchazečů.
​Zveme všechny zájemce o studium na Den otevřených dveří ve čtvrtek 1. února 2018 od 12 do 16 h.
​1. pololetí bude ukončeno ve středu 31. ledna 2018, kdy bude žákům předán výpis z pololetního vysvědčení.