Den otevřených dveří

1/30/2019
​Ve středu 13. 2. 2019 od 12 do 16 hod. je pro Vás připraven další Den otevřených dveří ŠKODA AUTO SOUs.
​Využijte této příležitosti, získejte komplexní informace o jednotlivých oborech vzdělání a
přijďte se přesvědčit, že jedno z nejmodernějších učilišť v ČR má co nabídnout.

Den otevřených dveří

Současně můžete odevzdat přihlášku ke vzdělávání, další informace naleznete v části Přijímací řízení.

​Ve dnech 22.-24.3.2019 pořádáme ve spolupráci s rodilými mluvčími anglického jazyka intezivní víkendový jazykový pobyt.
​Ředitel ŠKODA AUTO Středního odborného učiliště strojírenského zveřejňuje kritéria pro přijímání žáků ke studiu ve střední škole ve školním roce 2019/2020 a předpokládaný počet přijímaných uchazečů.
​1. pololetí bude ukončeno ve čtvrtek 31. ledna 2019, kdy bude žákům předán výpis z pololetního vysvědčení.