Další nový žákovský vůz

3/4/2016
Ve ŠKODA Akademii vzniká unikátní Škodovka
​Žákům ŠKODA Akademie, kteří staví za odborného vedení svých pedagogů své již třetí auto snů, se dostalo jedinečné příležitosti předvést aktuální stav prací předsedovi představenstva Bernhardu Maierovi a členům představenstva Michaelu Oeljeklausovi a Bohdanu Wojnarovi. Na připravených stanovištích v karosárně ŠKODA Akademie jim studenti představili jednotlivé části Azubi Caru III, který už několik měsíců postupně budují. Na závěr byla připravena finální podoba karosérie, která napovídá, že ve ŠKODA Akademii opět vzniká velmi originální produkt.

Stavba vozu probíhá dle plánu. Do třetího ročníku se zapojilo 27 studentů, kteří se pravidelně scházejí, diskutují o dalším postupu a staví nový show car. Projekt ŠKODA Akademie probíhá v těsné spolupráci s designem, výrobou a technickým vývojem společnosti ŠKODA AUTO.

Tisková zpráva ŠKODA AUTO

​Ředitel ŠKODA AUTO Středního odborného učiliště strojírenského zveřejňuje kritéria pro přijímání žáků ke studiu ve střední škole ve školním roce 2018/2019 a předpokládaný počet přijímaných uchazečů.
​Zveme všechny zájemce o studium na Den otevřených dveří ve čtvrtek 1. února 2018 od 12 do 16 h.
​1. pololetí bude ukončeno ve středu 31. ledna 2018, kdy bude žákům předán výpis z pololetního vysvědčení.