Další nový žákovský vůz

3/4/2016
Ve ŠKODA Akademii vzniká unikátní Škodovka
​Žákům ŠKODA Akademie, kteří staví za odborného vedení svých pedagogů své již třetí auto snů, se dostalo jedinečné příležitosti předvést aktuální stav prací předsedovi představenstva Bernhardu Maierovi a členům představenstva Michaelu Oeljeklausovi a Bohdanu Wojnarovi. Na připravených stanovištích v karosárně ŠKODA Akademie jim studenti představili jednotlivé části Azubi Caru III, který už několik měsíců postupně budují. Na závěr byla připravena finální podoba karosérie, která napovídá, že ve ŠKODA Akademii opět vzniká velmi originální produkt.

Stavba vozu probíhá dle plánu. Do třetího ročníku se zapojilo 27 studentů, kteří se pravidelně scházejí, diskutují o dalším postupu a staví nový show car. Projekt ŠKODA Akademie probíhá v těsné spolupráci s designem, výrobou a technickým vývojem společnosti ŠKODA AUTO.

Tisková zpráva ŠKODA AUTO

​Školní rok bude ukončen vydáním vysvědčení v pátek 29. 6. 2018 do 8:45 h.
​Slavnostní vyřazení absolventů proběhne v pátek 22. června 2018 ve ŠKODA Muzeu.
​Dne 20. 6. 2018 v 15 h se uskuteční náhradní termín informační schůzky k zahájení školního roku 2018/2019.