Další nový žákovský vůz

3/4/2016
Ve ŠKODA Akademii vzniká unikátní Škodovka
​Žákům ŠKODA Akademie, kteří staví za odborného vedení svých pedagogů své již třetí auto snů, se dostalo jedinečné příležitosti předvést aktuální stav prací předsedovi představenstva Bernhardu Maierovi a členům představenstva Michaelu Oeljeklausovi a Bohdanu Wojnarovi. Na připravených stanovištích v karosárně ŠKODA Akademie jim studenti představili jednotlivé části Azubi Caru III, který už několik měsíců postupně budují. Na závěr byla připravena finální podoba karosérie, která napovídá, že ve ŠKODA Akademii opět vzniká velmi originální produkt.

Stavba vozu probíhá dle plánu. Do třetího ročníku se zapojilo 27 studentů, kteří se pravidelně scházejí, diskutují o dalším postupu a staví nový show car. Projekt ŠKODA Akademie probíhá v těsné spolupráci s designem, výrobou a technickým vývojem společnosti ŠKODA AUTO.

Tisková zpráva ŠKODA AUTO

11/2/2018 Třídní schůzky
​Zveme rodiče našich žáků na třídní schůzky 14.11.2018 nebo 21.11.2018 od 15 h.
​Zveme všechny uchazeče o studium ŠKODA AUTO SOUs k návštěvě našeho prezentačního stánku na burze středních škol dne 6. 11. 2018 v DK Mladá Boleslav.
V pondělí 29.10. a v úterý 30.10.2018 jsou podzimní prázdniny. Úřední hodiny studijního oddělení po dobu prázdnin: 8-11 h a 13-14 h.