Další nový žákovský vůz

3/4/2016
Ve ŠKODA Akademii vzniká unikátní Škodovka
​Žákům ŠKODA Akademie, kteří staví za odborného vedení svých pedagogů své již třetí auto snů, se dostalo jedinečné příležitosti předvést aktuální stav prací předsedovi představenstva Bernhardu Maierovi a členům představenstva Michaelu Oeljeklausovi a Bohdanu Wojnarovi. Na připravených stanovištích v karosárně ŠKODA Akademie jim studenti představili jednotlivé části Azubi Caru III, který už několik měsíců postupně budují. Na závěr byla připravena finální podoba karosérie, která napovídá, že ve ŠKODA Akademii opět vzniká velmi originální produkt.

Stavba vozu probíhá dle plánu. Do třetího ročníku se zapojilo 27 studentů, kteří se pravidelně scházejí, diskutují o dalším postupu a staví nový show car. Projekt ŠKODA Akademie probíhá v těsné spolupráci s designem, výrobou a technickým vývojem společnosti ŠKODA AUTO.

Tisková zpráva ŠKODA AUTO

​Dne 5. 6. 2018 v 15 h se uskuteční informační schůzka k zahájení školního roku 2018/2019.
​Dne 2. 5. 2018 oznamujeme rozhodnutí o přijetí zveřejněním seznamu uchazečů pod přiděleným registračním číslem do oborů vzdělání ukončených maturitní zkouškou.
4/24/2018 Ředitelské volno
​Ředitel školy vyhlašuje na pondělí 30. 4. a 7. 5. 2018 ředitelské volno.