Pět sportovců ŠKODA na srazu GTI u Wörthersee

5/20/2015
ŠKODA v minulém týdnu na legendárním srazu GTI u rakouského jezera Wörthersee ukázala svou sportovně-emocionální stránku.

ŠKODA v minulém týdnu na legendárním srazu GTI u rakouského jezera Wörthersee ukázala svou sportovně emocionální stránku. Zastoupena byla hned pěticí sportovních vozů značky ŠKODA.

K vidění byli čtyři sportovní verze modelu ŠKODA Fabia a razantní ŠKODA Octavia Combi RS 230.

Bezprostředně po svém prvním závodním nasazení přijel k jezeru Wörthersee nový soutěžní vůz ŠKODA Fabia R5. Před třemi týdny oslavil zbrusu nový speciál značky ŠKODA svou světovou soutěžní premiéru triumfálním vítězstvím v prvním závodě letošního Mistrovství České republiky v automobilových soutěžích.

Designéři značky ŠKODA oblékli nový soutěžní speciál Fabia R5 také do karoserie kombi. Zeleno-bílo-černá ŠKODA Fabia R5 Combi přijela s 18" koly z lehkých slitin, mohutnými nárazníky, rozšířenými blatníky, prahy a rozměrným spojlerem na zádi.

Na srazu GTI se veřejnosti také poprvé představil již druhý učňovský vůz ŠKODA FUNSTAR. Jedná se o nekonvenční pickup, který skutečně pobaví a to nejen svým jménem. Emocionální studie vozu na bázi modelu ŠKODA Fabia je snovým vozem žáků Středního odborného učiliště ŠKODA. Jeho skvělé ozvučení zajišťuje soundsystém o výkonu 1 400 wattů.

Sportovní ambice má i ŠKODA Fabia s designovým paketem Red & Grey Plus. Fabia v odstínu bílá Moon, vybavená doplňky a díly z nabídky ŠKODA Originálního příslušenství je skutečnou pastvou pro oči: přes kapotu motoru, střechu a záď se táhnou šedé a červené pruhy, vůz má ve výbavě také červená sedmnáctipalcová hliníková kola, červeně lakované kryty vnějších zpětných zrcátek a výrazný sportovní paket.

Vystoupení značky ŠKODA u jezera Wörthersee uzavřela nová ŠKODA Octavia Combi RS 230. Nejrychlejší Octavia Combi všech dob dosahuje maximální rychlosti 247 km/h a z 0 na 100 km/h zrychlí za pouhých 6,8 sekund. Jako první vůz značky ŠKODA má Octavia RS 230 v sériové výbavě diferenciál s elektrohydraulicky řízenou svorností pro ostřejší průjezdy zatáčkou.

Ředitel školy vyhlašuje na pátek 22. prosince 2017 ředitelské volno.

​V průběhu třídních schůzek proběhly volby do Školské rady při SOUs a to z řad rodičů a zletilých žáků.
​V sobotu 2. 12. 2017 od 8 do 12 h Vás zveme na Den otevřených dveří
​Zveme všechny rodiče na třídní schůzky, které proběhnou od 15:00 h ve středu 15. 11. nebo 22. 11. 2017 v budově školy.
​Podzimní prázdniny připadnou na čtvrtek 26. 10. a pátek 27. 10. 2017.
​Zasedání se uskuteční v úterý 17. 10. 2017 od 15 h v budově školy, přízemí, multifunkční sál.
​Zahájení dálkového studia zaměstnanců ŠKODA AUTO proběhne v týdnu od 11. 9. 2017.
​Závěrečné zkoušky se uskuteční v týdnu od 11. 9. do 15. 9. 2017 dle harmonogramu
9/5/2017 Adaptační kurz
​V rámci Welcome Week pro žáky 1. ročníků proběhne adaptační pobyt v Nedamově.
​Opravné a doplňkové zkoušky se uskuteční poslední týden v srpnu.