Pět sportovců ŠKODA na srazu GTI u Wörthersee

5/20/2015
ŠKODA v minulém týdnu na legendárním srazu GTI u rakouského jezera Wörthersee ukázala svou sportovně-emocionální stránku.

ŠKODA v minulém týdnu na legendárním srazu GTI u rakouského jezera Wörthersee ukázala svou sportovně emocionální stránku. Zastoupena byla hned pěticí sportovních vozů značky ŠKODA.

K vidění byli čtyři sportovní verze modelu ŠKODA Fabia a razantní ŠKODA Octavia Combi RS 230.

Bezprostředně po svém prvním závodním nasazení přijel k jezeru Wörthersee nový soutěžní vůz ŠKODA Fabia R5. Před třemi týdny oslavil zbrusu nový speciál značky ŠKODA svou světovou soutěžní premiéru triumfálním vítězstvím v prvním závodě letošního Mistrovství České republiky v automobilových soutěžích.

Designéři značky ŠKODA oblékli nový soutěžní speciál Fabia R5 také do karoserie kombi. Zeleno-bílo-černá ŠKODA Fabia R5 Combi přijela s 18" koly z lehkých slitin, mohutnými nárazníky, rozšířenými blatníky, prahy a rozměrným spojlerem na zádi.

Na srazu GTI se veřejnosti také poprvé představil již druhý učňovský vůz ŠKODA FUNSTAR. Jedná se o nekonvenční pickup, který skutečně pobaví a to nejen svým jménem. Emocionální studie vozu na bázi modelu ŠKODA Fabia je snovým vozem žáků Středního odborného učiliště ŠKODA. Jeho skvělé ozvučení zajišťuje soundsystém o výkonu 1 400 wattů.

Sportovní ambice má i ŠKODA Fabia s designovým paketem Red & Grey Plus. Fabia v odstínu bílá Moon, vybavená doplňky a díly z nabídky ŠKODA Originálního příslušenství je skutečnou pastvou pro oči: přes kapotu motoru, střechu a záď se táhnou šedé a červené pruhy, vůz má ve výbavě také červená sedmnáctipalcová hliníková kola, červeně lakované kryty vnějších zpětných zrcátek a výrazný sportovní paket.

Vystoupení značky ŠKODA u jezera Wörthersee uzavřela nová ŠKODA Octavia Combi RS 230. Nejrychlejší Octavia Combi všech dob dosahuje maximální rychlosti 247 km/h a z 0 na 100 km/h zrychlí za pouhých 6,8 sekund. Jako první vůz značky ŠKODA má Octavia RS 230 v sériové výbavě diferenciál s elektrohydraulicky řízenou svorností pro ostřejší průjezdy zatáčkou.

V termínu 9. - 23. 3. 2019 se v anglickém Brightonu uskuteční jazykový kurz žáků SOUs.
​V rámci prevence negativních jevů rozšiřujeme konzultační hodiny.
​V sobotu 1. 12. 2018 od 8 do 12 h proběhne Den otevřených dveří SOUs.
11/2/2018 Třídní schůzky
​Zveme rodiče našich žáků na třídní schůzky 14.11.2018 nebo 21.11.2018 od 15 h.
​Zveme všechny uchazeče o studium ŠKODA AUTO SOUs k návštěvě našeho prezentačního stánku na burze středních škol dne 6. 11. 2018 v DK Mladá Boleslav.
V pondělí 29.10. a v úterý 30.10.2018 jsou podzimní prázdniny. Úřední hodiny studijního oddělení po dobu prázdnin: 8-11 h a 13-14 h.
​Ve středu 17. října 2018 od 15 h proběhne plenární zasedání Spolku rodičů při SOUs.
​3. běh kurzu žáků tříd M3, K3 a N3.K proběhne v termínu 9.-14. 9. 2018 ve Sloupu v Čechách.
​Školní rok 2018/2019 bude zahájen v pondělí 3. září 2018.
​Školní rok bude ukončen vydáním vysvědčení v pátek 29. 6. 2018 do 8:45 h.