Konference HR Management 2015

10/23/2015
Cenu personalistů 2015 získal projekt Azubi Car.

​Jubilejní desátý ročník oborové konference HR Management o změnách, současných trendech a nové fázi vývoje HR se odehrál v pražském Slovanském domě a zaujal více než 180 účastníků. Mezi hlavní témata setkání patřily spolupráce HR se členy TOP managementu, HR marketing na sociálních sítích nebo nové směry v náboru. Hlavním řečníkem byl vizionář Bruce Morton se svým náhledem na „nový svět práce". Součástí konference bylo i finále ocenění Osobnost HR 2015 a soutěžní představení nejlepších českých HR projektů soutěže Cena personalistů 2015.

Letošní Cena personalistů za nejlepší HR projekt putovala k nám do firmy ŠKODA AUTO. Nejvyšší ocenění získal projekt Azubi Car. Výsledky soutěže vyhlásil Klub zaměstnavatelů 14. října v pražském Slovanském domě v rámci konference HR Management 2015. Účastníci ve finálovém kole vybírali z finálové pětice projektů, které postoupily z regionálních kol soutěže o nejlepší projekt v oblasti řízení lidských zdrojů.

Personalisté z významných českých firem ocenili projekt realizace konceptu automobilu FUNSTAR, který umožnil žákům Středního odborného učiliště strojírenského a potenciálním zaměstnancům ŠKODA AUTO široké pole realizace a nenahraditelné praktické zkušenosti. Projektový tým složený z žáků firemního učiliště navrhl a sestrojil svůj vlastní vůz snů.

Do finále soutěže postoupily také projekty v oblasti řízení personálu společností HENNLICH, Lincoln CZ, MOTOR JIKOV Group a OSTROJ.

Ředitel školy vyhlašuje na pátek 22. prosince 2017 ředitelské volno.

​V průběhu třídních schůzek proběhly volby do Školské rady při SOUs a to z řad rodičů a zletilých žáků.
​V sobotu 2. 12. 2017 od 8 do 12 h Vás zveme na Den otevřených dveří