Konference HR Management 2015

10/23/2015
Cenu personalistů 2015 získal projekt Azubi Car.

​Jubilejní desátý ročník oborové konference HR Management o změnách, současných trendech a nové fázi vývoje HR se odehrál v pražském Slovanském domě a zaujal více než 180 účastníků. Mezi hlavní témata setkání patřily spolupráce HR se členy TOP managementu, HR marketing na sociálních sítích nebo nové směry v náboru. Hlavním řečníkem byl vizionář Bruce Morton se svým náhledem na „nový svět práce". Součástí konference bylo i finále ocenění Osobnost HR 2015 a soutěžní představení nejlepších českých HR projektů soutěže Cena personalistů 2015.

Letošní Cena personalistů za nejlepší HR projekt putovala k nám do firmy ŠKODA AUTO. Nejvyšší ocenění získal projekt Azubi Car. Výsledky soutěže vyhlásil Klub zaměstnavatelů 14. října v pražském Slovanském domě v rámci konference HR Management 2015. Účastníci ve finálovém kole vybírali z finálové pětice projektů, které postoupily z regionálních kol soutěže o nejlepší projekt v oblasti řízení lidských zdrojů.

Personalisté z významných českých firem ocenili projekt realizace konceptu automobilu FUNSTAR, který umožnil žákům Středního odborného učiliště strojírenského a potenciálním zaměstnancům ŠKODA AUTO široké pole realizace a nenahraditelné praktické zkušenosti. Projektový tým složený z žáků firemního učiliště navrhl a sestrojil svůj vlastní vůz snů.

Do finále soutěže postoupily také projekty v oblasti řízení personálu společností HENNLICH, Lincoln CZ, MOTOR JIKOV Group a OSTROJ.

11/2/2018 Třídní schůzky
​Zveme rodiče našich žáků na třídní schůzky 14.11.2018 nebo 21.11.2018 od 15 h.
​Zveme všechny uchazeče o studium ŠKODA AUTO SOUs k návštěvě našeho prezentačního stánku na burze středních škol dne 6. 11. 2018 v DK Mladá Boleslav.
V pondělí 29.10. a v úterý 30.10.2018 jsou podzimní prázdniny. Úřední hodiny studijního oddělení po dobu prázdnin: 8-11 h a 13-14 h.