Aktuality

Slavnostní vyřazení absolventů SOUs již každoročně patří k tradičním událostem školy. I letos proběhl slavnostní ceremoniál v prostorách ŠKODA Muzea dne 3. 6. 2016.
5/24/2016 ŠKODA ATERO
Tým 26 žáků Středního odborného učiliště strojírenského ŠKODA AUTO dokončil své kupé snů, vůz ŠKODA ATERO.

Sportovně turistický kurz proběhne v Rekreačním středisku Oáza ve Sloupu v Čechách.

Vyřazení absolventů oborů vzdělání ukončených maturitní zkouškou se uskuteční v pátek 3. 6. 2016 od 15 h ve ŠKODA Muzeu, sál Laurin & Klement Forum.
Střední odborné učiliště ŠKODA AUTO prochází rozsáhlou rekonstrukcí prostor pro teoretickou a praktickou výuku s cílem zajistit moderní výukové prostory.

Informační schůzky pro rodiče žáků budoucích 1. ročníků se uskuteční ve čtvrtek 26. 5. 2016 od 15:30 hod. v budově školy.

5/16/2016 Akademie inovací
Poznejte digitální technologie dneška a hrajte o skvělé ceny.