Autoopravář Junior 2016

4/1/2016
Naši žáci uspěli v soutěži Autoopravář Junior

Celostátní finále 22. ročníku se konalo ve dnech 22. až 24. března ve ŠKODA Servisním tréninkovém centru v Kosmonosích. V soutěži proti sobě nastoupili nejlepší mladí automechanici, karosáři, autolakýrníci a autotronici z celé České republiky.

Ministerstvo školství a mládeže a Svaz prodejců a opravářů motorových vozidel ocenili nejlepší žáky středních odborných učilišť České republiky. ŠKODA AUTO jako jeden z hlavních partnerů soutěže „Autoopravář Junior 2016" pro finále poskytla prostory, výcviková vozidla a nářadí. Po třídenním finále ve ŠKODA Servisním tréninkovém centru v Kosmonosích byli oceněni nejlepší automechanici, karosáři, autolakýrníci a autotronici České republiky.

Předtím museli budoucí odborníci z řady učilišť a středních škol prokázat své teoretické a praktické dovedností. V celé České republice se soutěže „Autoopravář Junior 2016" zúčastnilo více než 4 000 učňů, do finále postoupilo 61 z nich.

Mezi letošními finalisty byli i žáci Středního odborného učiliště ŠKODA AUTO. Excelentními odbornými znalostmi porotu přesvědčili zejména  Martin Švarc (2. místo v kategorii Karosář), Pavel Vondráček (3. místo v kategorii Autolakýrník) a Vojtěch Krupka (10. místo v kategorii Mechanik opravář motorových vozidel).

Ředitel školy vyhlašuje na pátek 22. prosince 2017 ředitelské volno.

​V průběhu třídních schůzek proběhly volby do Školské rady při SOUs a to z řad rodičů a zletilých žáků.
​V sobotu 2. 12. 2017 od 8 do 12 h Vás zveme na Den otevřených dveří