Maturitní ples SOUs 2018

BLOG - Maturitní ples SOUs 2018

9. 5. 2018

V sobotu 18. března se konal maturitní ples tříd S4.E, S4.L, S4.S, S4.Z, X2., P3.D. My, jako zástupkyně redakčního týmu naší školy, jsme měly také tu čest se plesu zúčastnit. Naším hlavním úkolem bylo postarat se o dění kolem tomboly.

Při příchodu do Muzea ŠKODA nás nadchnula balónková výzdoba, studentský vůz ATERO i nádherně nasvícené prostory. Ples začínal v půl sedmé. Velice nás překvapilo, že jsme tombolu vyprodaly už během první půl hodiny. Po zahájení uvítali maturanti všechny v sále svým tancem. Jejich vystoupení nás ohromilo. Holky vypadaly jako princezny a z kluků, které známe ze školních chodeb, se stali opravdoví muži. Při sledování vystoupení jsme si uvědomily, že se nám ten čas do maturitního plesu pěkně krátí. V hlavách nám pobíhaly myšlenky, zda se nám to také tak vydaří jako jim. Při šerpování bylo na studentech vidět dojetí, radost a štěstí, mnohý rodič zamáčkl slzu.

Asi v půl desáté se losovala tombola. Hlavní výhrou bylo celé prase, televize a zájezd. Po vyhlášení tomboly následovalo taneční vystoupení. Program zahrnoval soutěž Stardance - když škola tančí, které se účastnili pedagogové spolu s žáky. Kdo vyhrál? Vlastně všichni... Na závěr nás překvapily, ale především pobavily třídy S4. E, Z a L svým půlnočním překvapením.

Za celý redakční tým všem maturantům přejeme u maturity hodně štěstí!

Jenny Falkenbergerová, Beata Cejnarová a Tereza Veberová (žákyně druhého ročníku oboru průmyslový logistik)