Maturitní ples

Blog - Maturitní ples

12. 3. 2019

Akce se konala 2.3.2019 ve ŠKODA Muzeu v Mladé Boleslavi.

Plesová sezóna vrcholí a to znamená jediné, Střední odborné učiliště ŠKODA AUTO pořádalo maturitní ples. Akce se konala 2.3.2019 ve ŠKODA Muzeu v Mladé Boleslavi. V žádném případě to nebyl obyčejný ples, kde by se pouze šerpovali letošní studenti 4. ročníků a studenti z nástavbových tříd. Po celou dobu akce všechny přítomné pohltil nabitý program plný tance, hudby a především zábavy.

Ples začal v 18:00 a moderoval jej pan Ladislav Fišer, který svými vtípky zaujal každého přítomného. Ples zahájil nástup všech tříd, které letos maturují, konkrétně třídy X2, S4.L, S4.E, S4.Z a S4.S. Celý večer byl nabitý od začátku až dokonce. Po nástupu třídní učitelé rozdali šerpy svým žákům a po přípitku a mincování následovala sóla maturantů s učiteli a pak s rodiči.

Další program zahájila ve velkém stylu Taneční škola FIS svým slavnostním předtančením. Nejen dámy pak určitě potěšilo workoutové vystoupení, což je posilování s vlastní vahou. Mezi jednotlivými částmi programu mohli parket využít hosté a za doprovodu živé hudby si zatančit.

Během plesu si všichni mohli zakoupit tombolu, kde každá obálka vyhrává, což jí dělá výjimečnou. Mezi hlavní ceny patřil televizor, uzená kýta, poukaz na zájezd v hodnotě 10 000 a další zajímavé ceny. Tombola, která probíhala do 22 hodin, byla velmi rychle vyprodána. Na pódiu také pod vedením pana učitele Kodrika, který zastával roli bubeníka, vystoupila školní kapela.

Jako další bod programu a hřeb celého večera přišla půlnoční překvapení maturujících tříd. Jejich vystoupení byla fantastická, výborně sehraná a samozřejmě vtipná. Hosté si museli připadat jak v talentové show. Po odbití 12. hodiny ples bohužel končil a ŠKODA Muzeum pomalu upadalo do tmy. No a nám nezbývá nic jiného, než čekat na příští rok, kdy to zase pořádně rozjedeme!

David Rojka, S2.L

Hana Blažková, L3