Napsali o nás

Studenti Škody předělali fabii na pick-up, kola i lak má z Octavie RS

29. 4. 2015, Novinky

Studenti Středního odborného učiliště strojírenského Škody Auto představili svůj učňovský koncept Pickup Škoda FUNstar. Studii vozu na bázi nové generace modelu Škoda Fabia připravilo 23 žáků, její premiéra je naplánována na polovinu května na tuningovém srazu GTI v Rakousku.

Škoda Funstar: Felicia Fun je zpátky, vzešla z nové Fabie

29. 4. 2015, Autoforum

Stylový pick-up pohání 122 koní. Zároveň se pyšní výkonným audio systémem či sportovními sedadly a naživo se ukáže u Wörthersee. Rok se s rokem sešel a my zde opět za pár týdnů budeme mít setkání GTI u rakouského Vrbského jezera, které se proměnilo v jakýsi tuningový festival koncernu Volkswagen.

Škoda FUNstar: Unikátní koncept studentů pro letošní sraz u Wörthersee

28. 4. 2015, Auto

Škoda FUNstar: Unikátní koncept studentKdyž něco končí, něco nového začíná. V případě studentů Škoda Akademie v Mladé Boleslavi se jedná o zcela nový showcar FUNstar. Když jsme loni v dubnu přijížděli do mladoboleslavského muzea automobilky Škoda za účelem představení...