Napsali o nás

O nás
Studentský pick-up

Studentský pick-up - svítí zeleně a hraje nahlas

 29. 4. 2015, iDnes

Studenti Středního odborného učiliště strojírenského Škody Auto představili svůj učňovský koncept Pickup Škoda FUNstar. Studii vozu na bázi nové generace modelu Škoda Fabia připravilo 23 žáků, její premiéra je naplánována na polovinu května na tuningovém srazu GTI v Rakouském Wörthersee.

přejít na článek
FUNstar

Škoda FUNstar jako jedinečný koncept do Wörthersee

 29. 4. 2015, Autobox

Škoda odhalila první fotografie konceptu FUNstar. Jedná se o studentský projekt strojírenského učiliště Škoda Auto, kdy 23 žáků školy postavilo pickup na bázi nové Škody Fabia. Vůz se představí na srazu v rakouském Wörthersee, kam se každoročně sjíždí vyznavači koncernu Volkswagen. 

přejít na článek

O nás

Studenti Škody předělali fabii na pick-up, kola i lak má z Octavie RS


FUNstar
29. 4. 2015, Novinky

Studenti Středního odborného učiliště strojírenského Škody Auto představili svůj učňovský koncept Pickup Škoda FUNstar. Studii vozu na bázi nové generace modelu Škoda Fabia připravilo 23 žáků, její premiéra je naplánována na polovinu května na tuningovém srazu GTI v Rakousku.

přejít na článek

Škoda Funstar: Felicia Fun je zpátky, vzešla z nové Fabie


FUNstar
29. 4. 2015, Autoforum

Stylový pick-up pohání 122 koní. Zároveň se pyšní výkonným audio systémem či sportovními sedadly a naživo se ukáže u Wörthersee. Rok se s rokem sešel a my zde opět za pár týdnů budeme mít setkání GTI u rakouského Vrbského jezera, které se proměnilo v jakýsi tuningový festival koncernu Volkswagen.

přejít na článek

Škoda FUNstar: Unikátní koncept studentů pro letošní sraz u Wörthersee


FUNstar
28. 4. 2015, Auto

Škoda FUNstar: Unikátní koncept studentKdyž něco končí, něco nového začíná. V případě studentů Škoda Akademie v Mladé Boleslavi se jedná o zcela nový showcar FUNstar. Když jsme loni v dubnu přijížděli do mladoboleslavského muzea automobilky Škoda za účelem představení...

přejít na článek
Škoda představila žhavý pick-up FUNstar28. 5. 2015Autoroad