DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří na Středním odborném učilišti ŠKODA AUTO je nejvhodnější akce pro zájemce o studium - žáky základní školy, veřejnost a příznivce školy. Při této akci je možné získat veškeré potřebné informace o studiu, o přijímacím řízení a jednotlivých studijních oborech.

Návštěvníci si mohou prohlédnout školu, kde jsou pro ně připravena nejrůznější stanoviště s aktivitami a odbornými ukázkami. Koná-li se Den otevřených dveří ve všední den, mají návštěvníci navíc možnost podívat se na samotnou výuku, a to jak teoretickou, tak i praktickou
Mimo prohlídku školy je pro uchazeče připravena prezentace o Středním odborném učilišti ŠKODA AUTO, stánek pro dívky, stánek výjezdů do zahraničí a mnoho dalších aktivit, které jsou na škole k dispozici. Mezi ty nejlepší patří například virtuální realita, hydrogenový RC model nebo třeba virtuální stavebnice.

Organizační informace

Škola sídlí v areálu firmy ŠKODA AUTO a.s. Vstup na akci je zajištěn 3. bránou z Laurinovy a 6. bránou ze Štefanikovy ulice. Parkování je o víkendových dnech otevřených dveří zajištěno na parkovišti u 3. brány nebo v parkovacím domě u 6. brány (vjezd ze třídy Ludvíka Kalmy a Volkharda Köhlera). V pracovních dnech není možné zajistit parkování na firemních parkovištích ŠKODA AUTO z důvodu plných kapacit.

Na akci Den otevřených dveří budou pořizovány fotografické a zvukové záznamy zachycující osobu účastníka, které mohou být následně použity pro zpravodajské a informační účely ŠKODA Akademie (internetové stránky a další média). V případě, že účastník nesouhlasí s použitím svého záznamu, ať nás kontaktuje na e-mailové adrese daniel.voce@skoda-auto.cz