Rada žáků

Při ŠKODA AUTO a. s., Středním odborném učilišti strojírenském, odštěpný závod pracuje již několik let školní parlament s názvem Rada žáků.

Tato rada sdružuje zástupce jednotlivých tříd, kteří se schází v průběhu školního roku se zástupcem vedení školy. Smyslem těchto setkání je přímý kontakt žáků a vedení školy, možnost včas a konstruktivně řešit problémy žáků, jejich náměty, návrhy a nápady.

Naopak vedení školy má možnost předat informace žákům o svých záměrech. Zástupci tříd pak informují své třídní kolektivy o činnosti Rady žáků v rámci třídnických hodin. Smyslem je vzájemná spolupráce, porozumění a vědomí, že i žáci mohou ovlivnit chod "své" školy.

Příští setkání se uskuteční ve čtvrtek 20. 4. 2017 od 13:30 hod. na učebně 104, budova V12B.