AZUBI CAR

Azubi Car je unikátní projekt, který každoročně probíhá na ŠKODA AUTO Středním odborném učilišti strojírenském již od roku 2013. Při tomto projektu mají žáci učiliště jedinečnou možnost navrhnout a vytvořit si vlastní auto snů tím, že přestaví některý z vozů z portfolia značky ŠKODA AUTO. Každý ročník projektu probíhá po dobu jednoho školního roku a zapojují se do něj především žáci 3. ročníků. Hlavní cíle projektu jsou rozvoj odborné a nadodborné kompetence žáků, prohloubení praktické výuky a v neposlední řadě podpora týmové práce.

MOUNTIAQ

Pro šestý ročník projektu Azubi Car se předlohou stal model ŠKODA KODIAQ a tým žáků z něj vytvořil mohutný pickup ve stylu offroad připravený pro všechna dobrodružství!

SUNROQ

Předlohu pátého ročníku projektu Azubi Car se stal vůz ŠKODA KAROQ, z něhož tým žáků vytvořil kabriolet ŠKODA SUNROQ v červenobílé barevné kombinaci a s překrásným interiérem, který okouzlí na první pohled.

ELEMENT

První elektrovůz a v pořadí již čtvrtý vůz vyrobený žáky v rámci projektu Azubi Car nese název ŠKODA ELEMENT. Vychází z modelu ŠKODA CITIGO s inspirací u VW e-Up! Žlutočerná elektronická plážová bugina za sebou ale skýtá daleko silnější příběh.

ATERO

ŠKODA ATERO. Takový je název dynamického kupé, již třetí žákovské studie, která vychází z modelu ŠKODA RAPID Spaceback. Zvolená kombinace červené a černé ještě více podtrhuje dynamičnost a udává dravý vzhled vozu.

FUNSTAR

Nekonvenční pickup ŠKODA FUNSTAR vycházející z modelu ŠKODA Fabia je druhým z řady vozů vyrobených v rámci projektu Azubi Car. Tento chytrý a atraktivní pickup není zábavný pouze svým jménem, ale i kontrastním lakem, bohatým soundsystémem a vhodné umístěnými LED lištami.

CITIJET

První ročník projektu Azubi Car - to je ŠKODA CITIJET. 2-místný kabriolet vytvořený z modelu ŠKODA CITIGO s metalickým lakem v kombinaci modré a bílé a s podsvícením celého vozu.