Den otevřených dveří ONLINE

Den otevřených dveří online
22
LEDEN

Den otevřených dveří online

22 LEDEN, 2022 - 22 LEDEN, 2022

Akce pro zájemce o studium a veřejnost, v rámci které návštěvníci získají veškeré potřebné informace o studiu a oborech a mají možnost vyzkoušet si zajímavé aktivity.

Den otevřených dveří je nejvhodnější akce pro zájemce o studium, základní školy, veřejnost a příznivce školy. Při této akce je získají návštěvníci veškeré potřebné informace o studiu, o přijímacím řízení a jednotlivých studijních oborech. Návštěvníci si mohou prohlédnout školu, kde jsou pro ně připravena nejrůznější stanoviště s aktivitami a odbornými ukázkami. Koná-li se Den otevřených dveří ve všední den, mají návštěvníci navíc možnost podívat se přímo na samotnou výuku a to jak teoretickou, tak praktickou.

Kromě prohlídky školy je pro uchazeče připravena prezentace o ŠKODA AUTO a.s., Středním odborném učilišti strojírenském, informace o zahraničních výjezdech a zábavné aktivity, které jsou propojeny se studiem a studijními obory. Mezi tyto patří například nejrůznější formy virtuální reality, práce s roboty, 3D tiskárny nebo třeba prohlídky žákovských vozů Azubi Car.

Pro účast na online části akce se stačí připojit přes odkaz, který bude v den akce dostupný níže, skrze platformu MS Teams. Doporučujeme připojit se od začátku, tedy od 8:00 nebo od 10:00, abyste stihli celý program a všechny prezentace.

Program online Dne otevřených dveří:

  • Od 8:00 informace o tříletých oborech
  • Od 10:00 informace o čtyřletých oborech

NADCHÁZEJÍCÍ DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Organizační informace

Na akci Den otevřených dveří budou pořizovány fotografické, video a zvukové záznamy zachycující osobu účastníka, které mohou být následně použity pro zpravodajské a informační účely ŠKODA Akademie (internetové stránky a další média). V případě, že účastník nesouhlasí s použitím svého záznamu, ať nás kontaktuje na e-mailové adrese jitka.buriankova@skoda-auto.cz.

Další akce a události

Zobrazit vše