Den otevřených dveří ONLINE

Den otevřených dveří ONLINE
04
PROSINEC

Den otevřených dveří ONLINE

04 PROSINEC, 2021 - 04 PROSINEC, 2021

Akce pro zájemce o studium a veřejnost, v rámci které návštěvníci získají veškeré potřebné informace o studiu a oborech a mají možnost vyzkoušet si zajímavé aktivity.

Den otevřených dveří je nejvhodnější akce pro zájemce o studium, základní školy, veřejnost a příznivce školy. Při této akce je získají návštěvníci veškeré potřebné informace o studiu, o přijímacím řízení a jednotlivých studijních oborech. Návštěvníci si mohou prohlédnout školu, kde jsou pro ně připravena nejrůznější stanoviště s aktivitami a odbornými ukázkami. Koná-li se Den otevřených dveří ve všední den, mají návštěvníci navíc možnost podívat se přímo na samotnou výuku a to jak teoretickou, tak praktickou.

Kromě prohlídky školy je pro uchazeče připravena prezentace o ŠKODA AUTO a.s., Středním odborném učilišti strojírenském, informace o zahraničních výjezdech a zábavné aktivity, které jsou propojeny se studiem a studijními obory. Mezi tyto patří například nejrůznější formy virtuální reality, práce s roboty, 3D tiskárny nebo třeba prohlídky žákovských vozů Azubi Car.

Pro účast na online části akce se stačí připojit přes odkaz na webových stránkách školy skrze platformu MS Teams. Doporučujeme připojit se od začátku, tedy od 8:00 nebo od 10:00, abyste stihli celý program a všechny prezentace.

Program online Dne otevřených dveří:

  • Od 8:00 informace o tříletých oborech
  • Od 10:00 informace o čtyřletých oborech

NADCHÁZEJÍCÍ DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Další akce a události

Zobrazit vše