Den otevřených dveří

Den otevřených dveří
17
ZÁŘÍ

Den otevřených dveří

17 ZÁŘÍ, 2021 - 17 ZÁŘÍ, 2021

Akce pro zájemce o studium a veřejnost, v rámci které návštěvníci získají veškeré potřebné informace o studiu a oborech. Kombinace online a standardní akce.

Navštivte akci Den otevřených dveří ŠKODA AUTO a.s., Středního odborného učiliště strojírenského, který se bude konat v pátek 17.9.2021. Akce je rozdělena na dvě části.

Na online část akce se můžete připojit na našich webových stránkách od 8:00 do 10:00. V rámci online části je pro Vás připravena prezentace o naší škole a oborech, virtuální prohlídka školy, rozhovory s žáky či absolventy a v neposlední řadě diskuse s vedením školy.

Mimo to se můžete zúčastnit také druhé části, která se bude konat fyzicky od 10:00 do 12:00 přímo na ŠKODA AUTO a.s., Středním odborném učilišti strojírenském, které sídlí v areálu firmy ŠKODA AUTO a.s. I zde na Vás čeká prezentace ředitele školy, zajímavé prohlídky a možnost diskuse o všem, co Vás ve spojení s technikou napadá!

Budeme se těšit na společné shledání ať už online nebo fyzicky v prostorách ŠKODA AUTO.

Nadcházející dny otevřených dveří

Organizační informace

Pro účast na online části akce od 8:00 do 10:00 se stačí připojit přes odkaz na webových stránkách školy skrze platformu MS Teams. Doporučujeme připojit se od začátku, tedy od 8:00, abyste stihli celý program a všechny prezentace.

Pro účast na fyzické části akci mohou návštěvníci přijít na ŠKODA AUTO Střední odborné učiliště strojírenské v Mladé Boleslavi v čase od 10:00 do 12:00 a to buď 6. vstupní branou do závodu ŠKODA AUTO a.s. v ulici Štefánikova nebo 3. vstupní branou do závodu ŠKODA AUTO v ulici Laurinova. Parkování není zajištěno.

Při návštěvě učiliště prosím nezapomeňte, že je třeba dodržovat určitá zdravotní opatření: pro vstup do závodu je potřeba mít potvrzení o negativním testu nebo o očkování a po celou dobu návštěvy učiliště je nutné si zakrývat nos a ústa rouškou nebo respirátorem.

Na akci Den otevřených dveří budou pořizovány fotografické, video a zvukové záznamy zachycující osobu účastníka, které mohou být následně použity pro zpravodajské a informační účely ŠKODA Academy (internetové stránky a další média). V případě, že účastník nesouhlasí s použitím svého záznamu, ať nás kontaktuje na e-mailové adrese jitka.buriankova@skoda-auto.cz

Další akce a události

Zobrazit vše