Den otevřených dveří (Echt Praxe)

Den otevřených dveří (Echt Praxe)
22
ČERVEN

Den otevřených dveří (Echt Praxe)

22 ČERVEN, 2022 - 22 ČERVEN, 2022

Akce pro zájemce o studium a veřejnost, v rámci které návštěvníci získají veškeré potřebné informace o studiu a oborech. Kombinace online a standardní akce.

Navštivte akci Den otevřených dveří ŠKODA AUTO a.s., Středního odborného učiliště strojírenského, který se bude konat ve středu 22.6.2022. Akce je rozdělena na dvě části.

Na online část akce se můžete připojit na našich webových stránkách od 8:00 do 10:00. V rámci online části je pro Vás připravena prezentace o naší škole a oborech, virtuální prohlídka školy, rozhovory s žáky či absolventy a v neposlední řadě diskuse s vedením školy.

Mimo to se můžete zúčastnit také druhé části, která se bude konat fyzicky od 10:00 do 12:00 přímo na ŠKODA AUTO a.s., Středním odborném učilišti strojírenském, které sídlí v areálu firmy ŠKODA AUTO a.s. I zde na Vás čeká prezentace ředitele školy, zajímavé prohlídky a možnost diskuse o všem, co Vás ve spojení s technikou napadá!

Budeme se těšit na společné shledání ať už online nebo fyzicky v prostorách ŠKODA AUTO.

Organizační informace

Pro účast na online části akce od 8:00 do 10:00 se stačí připojit přes odkaz na webových stránkách školy skrze platformu MS Teams. Doporučujeme připojit se od začátku, tedy od 8:00, abyste stihli celý program a všechny prezentace.

Pro účast na fyzické části akci mohou návštěvníci přijít na ŠKODA AUTO Střední odborné učiliště strojírenské v Mladé Boleslavi v čase od 10:00 do 12:00 a to buď 6. vstupní branou do závodu ŠKODA AUTO a.s. v ulici Štefánikova nebo 3. vstupní branou do závodu ŠKODA AUTO v ulici Laurinova. Parkování není zajištěno.

Na akci Den otevřených dveří budou pořizovány fotografické, video a zvukové záznamy zachycující osobu účastníka, které mohou být následně použity pro zpravodajské a informační účely ŠKODA Academy (internetové stránky a další média). V případě, že účastník nesouhlasí s použitím svého záznamu, ať nás kontaktuje na e-mailové adrese jitka.buriankova@skoda-auto.cz

Další akce a události

Zobrazit vše