1. ročníky

Informace pro rodiče žáků 1. ročníků

8. 7. 2020

Informační schůzka k zahájení školního roku 2020/21 se bude konat v pondělí 31. srpna 2020 od 12:00 h v budově školy.

Vážení rodiče,

zveme Vás na informační schůzku k zahájení školního roku dne 31. 8. 2020 od 12:00 h.

Účast na této schůzce je nutná
, protože kromě získání základních informací ke studiu Vaší dcery / syna budete podepisovat důležité dokumenty, které jsou spojené se studiem na naší škole.
Rozpis pro jednotlivé třídy bude umístěn na nástěnce ve vestibulu školy. S sebou si nezapomeňte vzít psací potřeby. Z důvodu zajištění bezpečnostních a hygienických podmínek prosíme o účast pouze jednoho zákonného zástupce žáka.

Důležité: Na školním webu ve složce Dokumenty školy / Formuláře školy - 1. ročníky naleznete všechny důležité dokumenty a pokyny. Prosíme dle pokynu prostudovat, vyplnit a zaslat zpět.

Vstup do ŠKODA AUTO je zajištěn 3. bránou z Laurinovy ulice a 6. bránou ze Štefánikovy ulice na základě pozvánky.