Den s dětskými domovy

BLOG - Den s dětskými domovy

BLOG - Den s dětskými domovy

4. 5. 2018

22. listopadu 2017 se na na ŠKODA AUTO SOUs pořádal Den pro dětské domovy.

22. listopadu 2017 se na na ŠKODA AUTO SOUs pořádal Den pro dětské domovy. Po příchodu návštěvníků na učiliště pro ně bylo připravené občerstvení. Akce začala v 9:00 hodin projevem našeho pana ředitele Slabihoudka, který dětem představil obory, různé statistiky a školu celkově.

Dále následovala ukázka studentského vozu ELEMENT, který děti ohromil nejvíce z celého dne. Děti si mohly prohlédnout vůz zblízka a sednout si přímo do auta a pokochat se interiérem vozu. Po skončení prohlídky auta se všichni rozdělili do dvou skupin. Jedna skupina začala s programem ve speciálních třídách, kde pro ně byly připravené hlavolamy a mohli si vyzkoušet práci, kterou dělají naši žáci během praxe.

Jejich program pokračoval dále a na řadě byla celková prohlídka školy. Děti byly nadšené z prosklených tříd a byly ohromené z velikosti naší školy.

Druhá skupina měla stejný program, pouze v obráceném pořadí. Po prohlídce školy a luštění hlavolamů je čekal oběd v naší restauraci, který jim velice chutnal a byli s naší školní jídelnou spokojení. Po obědě se návštěvníci opět přesunuli do multifunkčního sálu. Tam je čekal takzvaný ,,feedback". Tady se děti měly možnost zeptat na cokoliv, co je zajímalo ohledně školy.

Po zodpovězení všech dotazů jsme se s našimi hosty rozloučili. Tím Den pro dětské domovy skončil. Myslím si, že naše škola opět svým půvabem a moderním prostředím přilákala další zájemce, kteří by chtěli studovat právě tady ve ŠKODA AUTO SOUs.

David Rojka, S1.L

Aktuální novinky

Přehled novinek