Girls Day 2021 Online

11. 5. 2021

ŠKODA Academy připravila ve čtvrtek 22.04.2021 online setkání s názvem Girls Day 2021 Online.

Toto setkání bylo určeno žákyním základních škol ze 7. a 8. tříd a konalo se v prostředí Microsoft Teams. Jeho cílem byla motivace dívek k technickému vzdělávání a seznámení s technicky zaměřenými obory.

V rámci online setkání byl pro žákyně základních škol připraven bohatý program, který obsahoval prezentaci technických oborů a technického vzdělávání v rámci ŠKODA AUTO a.s., Středního odborného učiliště strojírenského, dále pak virtuální prohlídku škodováckého učiliště. V neposlední řadě program doplnily rozhovory se žákyněmi škodováckého učiliště, konkrétně oboru Provoz a ekonomika dopravy (Průmyslový logistik), které účastnicím ze základních škol předaly zajímavé a praktické informace a zkušenost s dosavadním studiem.

Jsme rádi, že se akce podařila a ohlasy byly veskrze pozitivní a těšíme se na další společná setkání v rámci dalších připravovaných akcí.