Modernizace

BLOG - Modernizace naší školy

BLOG - Modernizace naší školy

9. 5. 2018

Zdá se vám na naší škole něco jinak? Pokud ano, zrak vás neklame. Naše škola prochází od základu rekonstrukcí.

Zdá se vám na naší škole něco jinak? Pokud ano, zrak vás neklame. Naše škola prochází od základu rekonstrukcí. Nějakou dobu si už můžete užívat nových šaten, dívčích i chlapeckých. Také toalety a chodby školy jsou zrekonstruovány.

Co je ale naší třešničkou na dortu? Restaurace Akademie, ve které si také můžete dávat oběd už nějaký pátek, ale hlavně celé nové přízemí (robotika, přednáškový sál a uvítací hala).

První patro jedné budovy je spojeno s druhou budovou, patra budov jsou spojená novým schodištěm a výtahem, ve druhém patře se nachází nová terasa, která bude v krásných jarních i letních dnech skvělým odpočinkovým i učebním prostorem. Vše doplňuje kombinace šedé, bílé, černé a zelené.

Doufám, že všichni stávající i noví studenti s tímto vybavením budou nakládat s úctou, protože máme být na co pyšní.

Klára Podzimková, S4.L

Aktuální novinky

Přehled novinek