TŘÍDNÍ UČITELÉ

Provoz a ekonomika dopravy

1. ročník (třída S1.L)
Mgr. Vyšohlíd
2. ročník (třída S2.L)
Mgr. Dlouhá
3. ročník (třída S3.L)
Mgr. Bašusová
4. ročník (třída S4.L)
Ing. Janda

Mechanik a elektrotechnik

1. ročník (třída S1.E)
Ing. Kubánek
2. ročník (třída S2.E)
Mgr. Grillová
3. ročník (třída S3.E)
Mgr. Kůrková
4. ročník (třída S4.E)
Mgr. Vollman

Mechanik seřizovač

1. ročník (třída S1.S)
Mgr. Nevyhoštěná
2. ročník (třída S2.S)
Bc. Raulím
3. ročník (třída S3.S)
Ing. Čuban
4. ročník (třída S4.S)
Mgr. Pávová

Mechanik strojů a zařízení

1. ročník (třída S1.Z)
Ing. Bednář
2. ročník (třída S2.Z)
Ing. Němečková
3. ročník (třída S3.Z)
Mgr. Kodrik
4. ročník (třída S4.Z)
Mgr. Turzová

Mechanik opravář motorových vozidel

1. ročník (třída M1)
Mgr. Jančárová
2. ročník (třída M2)
Mgr. Bušková
3. ročník (třída M3)
Ing. Nastoupilová

Nástrojař

1. ročník (třída N1.K)
Ing. Kubát
2. ročník (třída N2.K)
Mgr. Horák
3. ročník (třída N3.K)
Mgr. Brádlová

Autoelektrikář

1. ročník (třída A1)
Ing. Heidler
2. ročník (třída A2)
Mgr. Němcová
3. ročník (třída A3)
Ing. Barus


Karosář

1. ročník (třída K1)
Mgr. Polanka
2. ročník (třída K2)
Ing. Kříž
3. ročník (třída K3)
Ing. Novotný

Autolakýrník

1. ročník (třída L1)
Ing. Vaněk
2. ročník (třída L2)
Mgr. Novotná
3. ročník (třída L3)
Mgr. Horáček

Strojírenské práce

1. ročník (třída A1.A)
Bc. J. Horáček
2. ročník (třída A2.A)

Mgr. Kokeš
2. ročník (třída A2.B)
Ing. Košátko
3. ročník (A3.A)
Mgr. Kokeš
3. ročník (třída A3.B)
Bc. J. Horáček


Obráběč kovů

1. ročník (třída N1.K)
Ing. Kubát
2. ročník (třída N2.K)
Mgr. K. Horák
3. ročník (třída N3.K)
Mgr. Brádlová

Operátor logistiky

1. ročník (třída O1.L)
Mgr. Suchá
2. ročník (třída O2.L)

Ing. Orságová
3. ročník (třída O3.L)
Mgr. Sychrová



Denní nástavbové studium

Provozní technika, Provozní elektrotechnika

1. ročník (třída X1)
Ing. Jetel
2. ročník (třída X2)
Mgr. Pojarová

Nástavbové studium při zaměstnání

Provozní technika, Provozní elektrotechnika

2. ročník (třída P2.D)
Ing. Pulda

Studium při zaměstnání - vyučení

1. ročník (třída V1.O)
Ing. Vodička
1. ročník (třída V1.E)
Ing. Heřmanský
2. ročník (třída V2)
Ing. Flegl