Digitální kvalifikační ofenzíva 2

Jak se můžu přihlásit a začít studovat v Akademii inovací?

Pro začátek studia otevřete stránku www.akademie-inovaci.cz . Zde si vyberte, kde chcete studovat. Přihlášení na informační portál z pracovního počítače probíhá standardně v rámci přihlášení do interní sítě ŠKODA AUTO. K úspěšnému přihlášení ze soukromého zařízení nebo na informační kiosek potřebujete kombinaci uživatelského jména DZC a LDAP hesla, kterou má každý interní zaměstnanec společnosti.

Přihlášení z kiosku nebo pracovního počítače

Pro přihlášení na informační portál z vašeho pracovního počítače vstupte na stránky www.akademie-inovaci.cz . Ve spodní část obrazovky klikněte na tlačítko VSTOUPIT Z INTERNÍ SÍTĚ.

Pokud chcete studovat z informačního kiosku, přiložte ke čtecímu zařízení vaší zaměstnaneckou MFA kartu. Po chvíli se zobrazí přihlašovací obrazovka. Zde zadejte do kolonky Heslo vaše LDAP heslo (pokud neznáte vaše LDAP heslo, prostudujte si prosím návod na jeho snadné obnovení níže na této stránce). Po úspěšném přihlášení postupujte stejně jako při přihlášení z pracovního počítače.

Přihlášení z pohodlí domova

Pokud chcete studovat z vašeho soukromého zařízení, vstupte na stránky www.akademie-inovaci.cz . Ve spodní části obrazovky klikněte na tlačítko VSTOUPIT Z EXTERNÍ SÍTĚ. Automaticky budete přesměrování na přihlašovací stránku. Zde vyplňte do kolonek LDAP vaše přihlašovací jméno (DZC) a heslo. Pokud neznáte vaše LDAP heslo, prostudujte si prosím návod na jeho snadné obnovení níže na této stránce.

Jak vstoupit do kvízu

Pro vstup do kvízu musíte nejdříve vstoupit na informační portál Akademie inovací. Návod jak vstoupit na informační portál naleznete výše.

Samotné kvízy probíhají v prostředí LMS eDoceo, které je využíváno ve ŠKODA AUTO pro studium E-learningových kurzů. Jednotlivé kvízy naleznete po kliknutí na tlačítko AKADEMIE INOVACÍ v sekci NEPŘEHLÉDNĚTE.

Jednotlivé návody, jak pracovat se systémem LMS eDoceo naleznete po vstupu v sekci NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY.

Přihlášení z kiosku nebo pracovního počítače

Pokud chcete vstoupit do kvízu z vašeho pracovního počítače nebo informačního kiosku, přejděte na úvodní stránce informačního portálu do sekce O Akademii inovací nebo Vzdělávací část. Zde pod nadpisem VSTOUPIT DO KVÍZU klikněte na tlačítko Z PRÁCE. Automaticky budete přihlášeni do LMS eDoceo.

Přihlášení z domova

V případě že chcete vstoupit do kvízu z vašeho soukromého zařízení, přejděte na úvodní stránce informačního portálu do sekce O Akademii inovací nebo Vzdělávací část. Zde pod nadpisem VSTOUPIT DO KVÍZU klikněte na tlačítko Z DOMOVA.

Automaticky budete přesměrováni na přihlašovací stránku zaměstnaneckého portálu. Zde po vyplnění DZC a LDAP hesla bude přihlášení a zobrazí se vám seznam aplikací, ke kterým můžete přistoupit z domova. Zde klikněte na odkaz LMS eDoceo. Následně budete přihlášeni do LMS eDoce.

Neznáte vaše LDAP přihlašovací údaje?

Podle vašich potřeb využijte jednu z následujících možností:

A) Zajděte si na vrátnici

1. Zastavte se na jakékoli vrátnici ŠKODA AUTO a řekněte zaměstnanci útvaru SO (ochrana závodu), že chcete získat nové LDAP heslo

2. Předložte zaměstnanci útvaru SO MFA kartu pro ověření vaší totožnosti a nadiktujte mu vaše telefonní číslo, na které vám poté zavolá Service Desk a sdělí nové LDAP heslo.

3. Zapište si nové LDAP heslo

B) Změna hesla na informačním kiosku

Na informačním kiosku si LDAP heslo můžete změnit v případě, že jste při jeho prvním nastavení zvolili také tři bezpečnostní otázky.

1. Přiložte svou MFA kartu ke čtečce na infromačním kiosku.

2. Klikněte na odkaz "Zapomněl jsem své heslo" a následně vyplňte odpovědi na 3 bezpečnostní otázky.

3. Pokud na tyto tři otázky odpovíte správně, máte možnost nastavit si nové LDAP heslo.

V případě, že zapomenete i odpovědi na bezpečnostní otázky, je nutné nechat fyzicky ověřit vaši totožnost u zaměstnance útvaru SO. Postupujte proto jako u bodu A).

Nenašli jste, co jste hledali?

Pokud jste nenalezli na váš dotaz odpověď, kontaktujte nás pomocí e-mailu akademieinovaci@skoda-auto.cz.

Pokud máte jakékoliv technické problémy, kontaktujte prosím servicedesk ŠKODA AUTO na telefonním čísle +420 326 817 777.