Studijní podklady ONLINE VÝUKA

Studijní podklady po dobu mimořádného opatření

ONLINE VÝUKA

V 15. kalendářním týdnu (6. - 9. 4. 2020) bude probíhat ONLINE výuka každý pracovní den (aktualizaci rozvrhu na další pracovní den budeme vkládat v odpoledních hodinách).
Přehled online výuky dle tříd na naleznete na tomto odkazu: Rozvrh ONLINE výuky
Email s pozvánkou do vyučovací hodiny / videokonference je odesílán vždy přímo na email žáka.

Na této stránce jsou vloženy studijní podklady pro žáky všech oborů denního studia naší školy. Je to elektronická forma studijních materilálů, které připravili naši učitelé po dobu mimořádného opatření pro každý obor vzdělání / třídu.

Vložení studijních podkladů proběhlo ve dnech 12. 3. a 13. 3. 2020. Další aktualizace (vložení studijních podkladů) proběhla dne 18. 3. 2020.

Pokud aktualizovaný soubor s datem 18. 3. 2020 v zápatí nemáte dostupný, dokument zavřete, aktualizujte příslušnou stránku prohlížeče klávesou F5 a znovu dokument otevřete.

V případě dotazů, dalších upřesnění nebo i technických problémů při online výuce kontaktujte e-mailem či telefonicky přímo jednotlivé učitele, viz záložka Kontakty.

Autoelektrikář

A1