Studijní podklady VÝUKA ŽÁKŮ

Newsletter 8 - Asertivita

Newsletter 9 - Nejčastěji kladené dotazy od rodičů

VÝUKA ŽÁKŮ

PREZENČNÍ VÝUKA / TŘÍDNICKÁ PRÁCE v závěrečných dnech školního roku dle přehledu tříd/skupin v SUPLOVÁNÍ

Při vstupu do budovy školy žák odevzdá podepsané ČESTNÉ prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění (pokud žák není zletilý, musí být dokument podepsaný zákonným zástupcem), bez tohoto prohlášení nebude žákovi osobní účast ve škole umožněna.

Ve dnech 29.-30. 6. 2020 je stanoveno pro žáky školy ŘEDITELSKÉ VOLNO.

PREZENČNÍ VÝUKA - pouze u závěrečných ročníků a třídy S3.S

Harmonogram maturitních zkoušek 2020
Harmonogram závěrečných zkoušek 2020

Od 11. 5. 2020 probíhá kombinovaná výuka - ONLINE výuka (3 dny) a PREZENČNÍ výuka (2 dny) z důvodu přípravy
na maturitní zkoušky (třídy S4.E, S4.L, S4.S, S4.Z, X2) a na závěrečné zkoušky (třídy A3.A, A3.B, A3, K3, L3, M3, N3.K, O3.L, S3.S).

Prezenční výuka bude probíhat dle rozvrhu, který byl odeslán e-mailem na žáky a rodiče výše uvedených tříd. V případě, že vám e-mail nepřišel, kontaktujte třídního učitele, který vám informace přepošle. V průběhu prezenční výuky budou žáci rozděleni do učebně výrobních skupin (UVS) a toto složení skupin bude platné po celou dobu prezenční výuky. Aktuální umístění tříd je dostupné na odkaze SUPLOVÁNÍ, umístěném v horní části školního webu - u odborného výcviku výuka probíhá na pracovištích praktické výuky v budově školy, v rozvrhu tedy není uvedena učebna.

Na základě dokumentu Ochrana zdraví a provoz středních škol pro období přípravy na maturitní a závěrečnou zkoušku do konce školního roku 2019/2020, který vydalo MŠMT, bude vstup do školy a příchod žáků do výuky (vchod V12B) organizován dle časového harmonogramu - děkujeme, že respektujete čas příchodu.

Při vstupu do budovy školy žák odevzdá podepsané ČESTNÉ prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění (pokud žák není zletilý, musí být dokument podepsaný zákonným zástupcem), bez tohoto prohlášení nebude žákovi osobní účast ve škole umožněna.

V souladu s interními bezpečnostními opatřeními ŠKODA AUTO proti COVID-19 a hygienickými pokyny MŠMT jsme připravili DESATERO hygienických opatření - Manuál SOUs pro prezenční výuku.

ONLINE VÝUKA

Od 29. 4. 2020 probíhá ONLINE výuka dle nového ROZVRHU HODIN. Dále je vkládán aktuální přehled změn v rozvrhu jednotlivých tříd, tzv. SUPLOVÁNÍ (oba dva odkazy naleznete vpravo nahoře v liště školního webu).

Postup, jak se připojit do vyučovací hodiny:
1)  Otevři dokument: Seznam učitelů - odkazy pro SKYPE
2)  Dle rozvrhu nebo při změnách dle suplování vyhledej v seznamu vyučujícího
3)  V dalším sloupci klikni na odkaz Připojit se ke skypové schůzce (případně se lze připojit pomocí telefonního čísla a ID konference)

Nové zkratky v rozvrhu hodin:
KON - KONZULTAČNÍ HODINY / možnost žáků kontaktovat učitele pomocí SKYPU nebo e-mailu/telefonu, viz záložka Kontakty
WEB - WEBINÁŘE / odborné přednášky pro žáky (pozvánka na přednášky je žákům i nadále rozesílána e-mailem)

V případě dotazů, dalších upřesnění nebo i technických problémů při ONLINE výuce kontaktujte přímo jednotlivé učitele.

STUDIJNÍ PODKLADY

Na těchto odkazech jsou vloženy studijní podklady pro žáky všech oborů denního studia naší školy. Je to elektronická forma studijních materilálů, které připravili naši učitelé v rámci mimořádného opatření pro každý obor vzdělání / třídu. Vložení studijních podkladů proběhlo ve dnech 12. 3. a 13. 3. 2020. Další aktualizace (vložení studijních podkladů) proběhla dne 18. 3. 2020.

Autoelektrikář

A1