Suplování

V této záložce najdete aktuální přehled změn ve stálém rozvrhu hodin školy /aktuální informace

AKTUÁLNĚ PRO ŽÁKY ŠKOLY

• Od středy 25. 11. 2020 probíhá teoretická výuka závěrečných ročníků a třídy S3.S prezenční formou (v budově školy).
  • Od středy 25. 11. 2020 probíhá prezenční formou i veškerá praktická výuka, a to u všech ročníků (odborný výcvik/odborná praxe).
  • Veškeré podrobné informace k prezenční výuce od 25. 11. 2020 naleznete v úvodu školního webu.
  • Distanční výuka (vzděláváním na dálku) zůstává od 25. 11. 2020 i nadále v rámci teoretické výuky (1.-3. ročníky kromě závěrečných a třídy S3.S).
  • Všichni žáci v rámci aktivace MICROSOFT OFFICE 365 mají k dispozici v aplikaci Outlook svůj školní mail ve formátu: prijmeni.jmeno@sou-skoda.cz. Zde vždy naleznete důležité informace vedení školy a tato Vaše školní emailová adresa bude sloužit jako základní zdroj komunikace mezi ŠKODA AUTO SOUs a žákem školy.