Suplování

V této záložce najdete aktuální přehled změn ve stálém rozvrhu hodin školy /aktuální informace

AKTUÁLNĚ PRO ŽÁKY ŠKOLY

• Všichni žáci v rámci aktivace MICROSOFT OFFICE 365 (v návaznosti na návod pro aktivaci školního účtu MO 365 a přístupové údaje vč. hesla, které jste již obdrželi k tomuto školnímu účtu) mají k dispozici v aplikaci Outlook svůj školní mail ve formátu: prijmeni.jmeno@sou-skoda.cz. Zde vždy naleznete důležité informace vedení školy a tato Vaše školní emailová adresa bude sloužit jako základní zdroj komunikace mezi ŠKODA AUTO SOUs a žákem školy.

• V rámci předmětu Odborný výcvik vyhlašujeme novou soutěž pro žáky naší školy na téma Výukový materiál učima žáků, podrobné informace včetně šablony pro vytvoření prezentace výukového materiálu naleznete také ve svém novém školním mailu.
  • Ve dnech 26. 10. - 27. 10. 2020 je stanoveno volno pro žáky, poté následuje státní svátek 28. 10 a podzimní prázdniny 29. 10. a 30. 10. 2020.

• Spustili jsme pro vás MICROSOFT OFFICE 365. Již nyní si aktivujte vaše školní účty - zde je NÁVOD PRO AKTIVACI školního účtu včetně kontaktů technické podpory v případě problémů s instalací/ztráty/změny hesla. Pro více informací kontaktujte svého třídního učitele, od kterého jste obdrželi i svoje přístupové údaje. V rámci MS 365 si aktivujte také program MS TEAMS, který je nově určen pro distanční vzdělávání žáků naší školy / výuku na dálku.