Den pro zástupce ZŠ

Typography

Akce je určena pro ředitele, výchovné poradce, třídní učitele a další zástupce ze základních škol. V rámci bohatého programu mohou zástupci jednotlivých základních škol zjistit, jakým vybavením učiliště disponuje, jak probíhá výuka a jak vypadají různé prostory učiliště od učeben teoretické výuky po prostory pro odborný výcvik.

Programobsahuje informační prezentací o Škoda Auto a.s., Středním odborném učilišti, která je doplněna následnými otázkami a diskuzí. Dalším bodem je prohlídka budovy školy, ukázka prostor a vybavení s odborným výkladem. K vidění je například centrum robotiky, CNC centrum nebo nově zmodernizované učebny.

Kromě toho jsou účastnící informováni o projektech, do kterých se mohou žáci Škoda Auto a.s., Středního odborného učiliště zapojit. Jedná se například o projekt Azubi Car (projekt žákovského auta snů) a nebo zahraniční stáže a praxe v rámci projektu Erasmus+. V rámci programu jsou také diskutovány novinky týkající se výuky, výukových metod a jiná zajímavá témata pro účastníky.​​​​​​​

Organizační informace

Na akci se mohou předem přihlásit zástupci ze základních škol (výchovní poradci, ředitelé, zástupci ředitele, třídní učitelé a další) a to zasláním své přihlášky na email: jitka.buriankova@skoda-auto.cz. Přihlášeným zástupcům budou zaslány bližší organizační informace emailem před konáním akce.

Na akci budou pořizovány fotografické a zvukové záznamy zachycující osobu účastníka, které mohou být následně použity pro zpravodajské a informační účely Škoda Academy (internetové stránky a další média). V případě, že účastník nesouhlasí s použitím svého záznamu, ať nás kontaktuje na e-mailové adrese jitka.buriankova@skoda-auto.cz. ​​​​​​​

Další akce a události

Otevřít detail
Echt Praxe

Echt Praxe 2024

20. 06. 2024
-
20. 06. 2024
Čt 8:30-14:45
Akce pro žáky 8. tříd ZŠ, ve které prozkoumají prostředí školy, navštíví Lean Centrum a dozví se více o bezpečnosti dopravy.
Škoda Auto a.s., Střední odborné učiliště strojírenské
Zobrazuji 1 pro 1   1