Škoda Funstar

Škoda Funstar je nekonvenční pickup, vycházející z nové generace modelu Škoda Fabia – odvážný, smělý a překvapivý. Chytrý, atraktivní pickup, který je zábavný nejen svým jménem je ukázkou kreativity 23 žáků z celkem 7 oborů na Středním odborném učilišti Škoda Auto. Škoda Funstar má nápadné lakování v metalických odstínech šedá Steel a bílá Moon.

S tím působivě kontrastují prahy, rámeček mřížky chladiče a zadní spojler, které jsou nalakované v zeleném odstínu Reflex. Mimořádným detailem jsou LED-světla, umístěná pod bočními ochrannými lištami. Přední světlomety se dvěma projektory jsou rovněž osazeny LED-technologií, ve světlech pro denní svícení kromě toho najdeme i zelené LED-proužky. Světelnými diodami jsou osazené i zadní svítilny.

Škoda Funstar přijíždí na výrazných osmnáctipalcových kolech ‚Gemini’ vypůjčených z modelu Octavia RS. Vůz pohání benzinový motor 1,2 TSI o výkonu 90 kW. Převodovka je sedmistupňová dvouspojková. Sportovní vzhled přechází i do interiéru. Jednotlivé prvky jsou taktéž vyvedeny v barvách šedá Steel a bílá Moon. V interiéru samozřejmě nesmí chybět sportovní volant. Skvělý zvuk zajistí soundsystém o výkonu 1400 wattů.

Škoda Funstar

Specifikace vozu
Design 2-místný pickup na bázi Škoda Fabia
Barva Šedá steel uni/ bílá moon metalíza, zelené reflex doplňky
Interiér Černo – šedý styl, piano lišta a část výplní dveří v barvě bílá moon, zelené reflex doplňky, sportovní sedačky v barvě vozu
Motor 1.2 TSI, 90 kW, lakován v designu vozu
Převodovka 7-stupňová DSG
Výkon 90 kW
Výfuk Sportovně upravená výfuková soustava
Kola 18" GEMINI (OCTAVIA RS)
Hmotnost Menší než sériově vyráběná Škoda Fabia
Max. rychlost 197 km/ h
Sound systém 1400 W
Speciální osvětlení Zelené LED (speciální přední světla, podvozkový světelný systém)

Fotogalerie