Volkswagen Navarra

Informace o závodě

Volkswagen Navarra je jednou ze 122 továren z koncernu Volkswagen po celém světě. Nachází se v průmyslovém sídle v Landabenu, v Pamploně (Navarra). V jejich závodě se vyrábí VW Polo od roku 1984. V roce 2018 byla zahájena výroba druhého modelu v VW T-Cross. V roce 2019 bylo vyrobeno 320 523 vozů. Pracuje zde 5 051 zaměstnanců.

Informace o městě

Pamplona je hlavní město španělského autonomního společenství Navarra. Žije zde více než 196 000 obyvatel. Pamplona se nachází 92 km jižně od San Sebastiánu a 407 km severovýchodně od Madridu. Ve městě stojí gotická katedrála. Opus Dei zde provozuje Navarrskou univerzitu. Jméno města je odvozené od římského generála Pompeia, který zde roku 74 před K. tábořil na jednom z pahorků.

Informace o ubytování

Žákyně a žáci SOUs vyjíždějící na zahraniční odbornou stáž do Volkswagen Navarra jsou ubytování v hotelu Mendebaldea Suite Premium. Vybavení: koupelna - sprcha, WC na pokoji, ručníky, povlečení, psací stůl, kuchyňka, TV, klimatizace, Wi-Fi, denní úklid.

(Ubytování se může měnit dle dostupnosti)