Typography

Den otevřených dveří je nejvhodnější akce pro zájemce o studium, základní školy, veřejnost a příznivce školy. Při této akci získají návštěvníci veškeré potřebné informace o studiu, o přijímacím řízení a jednotlivých studijních oborech. Návštěvníci si mohou prohlédnout školu, kde jsou pro ně připravena nejrůznější stanoviště s aktivitami a odbornými ukázkami. Koná-li se Den otevřených dveří ve všední den, mají návštěvníci navíc možnost podívat se přímo na samotnou výuku a to jak teoretickou, tak praktickou.

Kromě prohlídky školy je pro uchazeče připravena prezentace o Škoda Auto a.s., Středním odborném učilišti strojírenském, informace o zahraničních výjezdech a zábavné aktivity, které jsou propojeny se studiem a studijními obory. Mezi tyto patří například nejrůznější formy virtuální reality, práce s roboty, 3D tiskárny nebo třeba prohlídky žákovských vozů Azubi Car.

Organizační informace

Budova sídlí v areálu společnosti Škoda Auto a.s. v Mladé Boleslavi. Vstup na akci je možný 3. branou z ulice Laurinova nebo 6. branou z ulice Štefánikova. O pracovních dnech není zajištěno parkování. Na akci není povoleno pořizovat videozáznamy ani fotografie.

Na akci Den otevřených dveří budou pořizovány fotografické, video a zvukové záznamy zachycující osobu účastníka, které mohou být následně použity pro zpravodajské a informační účely Škoda Academy (internetové stránky a další média). V případě, že účastník nesouhlasí s použitím svého záznamu, ať nás kontaktuje na e-mailové adrese jitka.hostalkova@skoda-auto.cz.

Nadcházející dny otevřených dveří

Datum Čas
Středa 14.02.2024 12:00-16:00 h

Organizační informace

Budova sídlí v areálu společnosti Škoda Auto a.s. v Mladé Boleslavi. Vstup na akci je možný 3. branou z ulice Laurinova nebo 6. branou z ulice Štefánikova. Parkování je o víkendových Dnech otevřených dveří zajištěno na parkovišti u 3. brány nebo v parkovacím domě u 6. brány. O pracovních dnech parkování zajištěno není. Na akci není povoleno pořizovat videozáznamy ani fotografie.

Na akci Den otevřených dveří budou pořizovány fotografické, video a zvukové záznamy zachycující osobu účastníka, které mohou být následně použity pro zpravodajské a informační účely Škoda Academy (internetové stránky a další média). V případě, že účastník nesouhlasí s použitím svého záznamu, ať nás kontaktuje na e-mailové adrese jitka.buriankova@skoda-auto.cz.

Další akce a události

Otevřít detail
Nadpis aktuální novinky

Girls Day

25. 04. 2024
25. 04. 2024
Čt 08:00 - 12:00
Den s interaktivním programem pro dívky z 8. tříd základních škol.
Škoda Auto a.s., Střední odborné učiliště strojírenské
Zobrazuji 1 pro 1   1