Atec

Informace o závodě

Training Academy, vytvořená v prosinci 2003, je výsledkem projektu koncipovaného organizátory Volkswagen Autoeuropa, Siemens, Bosch a německo-portugalskou obchodní a průmyslovou komorou s podporou portugalské vlády. Akademie má velmi vysokou míru zaměstnanosti, a proto přispívá k vytváření odborných dovedností, což jsou klíčové faktory ke zvýšení konkurenceschopnosti Portugalska v evropském prostoru. ATEC přispívá k odborné kvalifikace mladých lidí v několika technických oblastech. Metodika školení ATEC podle německých standardů váže teorii a praxi, která umožňuje účastníkům zažít rutinu běžného pracovníka a získat soubor hodnot a postojů, které jim pomáhají růst profesionálně a individuálně. Na ATEC Akademii studuje 900 žáků, zaměstnává 58 interních zaměstnanců a 200 externích školitelů.

Informace o městě

Palmela je město a správní celek v Portugalsku. Jeho rozloha činí 463 km² a žije zde přes 58 tisíc obyvatel. Celek se skládá z 5 farností a je umístěn v oblasti Setúbal, cca 25 km od Lisabonu. Je součástí lisabonské metropolitní oblasti.

Informace o ubytování

Žákyně a žáci SOUs vyjíždějící na zahraniční odbornou stáž do treninkového centra Atec v Portugalsku jsou ubytování v hotelu Setubal Downtown Bocage. Vybavení: koupelna - sprcha, WC na pokoji, ručníky, povlečení, psací stůl, kuchyňka, TV, klimatizace, Wi-Fi, denní úklid.

(Ubytování se může měnit dle dostupnosti)